Publikováno 7. 10. 2017

HLASUJTE! Líbí se vám Lucka a Matěj jako pár?

Seriál Ulice: Mezi Luckou a Matějem to bude hodně žhavé...
Zdroj: TV Nova

Matějovi padla Lucka do oka hned při seznámení. S návrhem rande moc dlouho neotálel, i když Lucka je o nějaký ten rok mladší. V pátek měli první schůzku, kterou to mezi nimi rozhodně nekončí. Právě naopak. Fandíte jim? Líbí se vám ti dva jako pár? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Matěj je sám už rok, od rozchodu s Bětkou, která mu nasadila parohy s kolegou z práce. Matěj navíc Bětku s dotyčným nachytal pomalu ve vlastní posteli, takže o to hůře rozchod snášel. Chvíli to trvalo, než se dal znovu dohromady. A protože přišel kvůli rozchodu s Bětkou i o místo ve firmě jejího táty, začal pak řešit hlavně obživu. Vrhl se do podnikání, spolu s Mikim začal budovat vlastní firmu, a tak šlo vše ostatní stranou.

 

 

Na regulérním rande Matěj nebyl už docela dlouho, teď se to však díky Lucce mění. Tím, že ho před pár dny upozornila na jeho trapas, ho i upoutala. Matějovi se Lucka líbí, nijak zvlášť neřeší, že je o pár let mladší a že to je dokonce i Terezina studentka. Jejich páteční rande rozhodně nebylo první a poslední, byť je Matěj hodně zaneprázdněný. Už brzy se ti dva opět setkají. A bude to mezi nimi hodně žhavé… Líbí se vám spolu?


Hlasujte v naší anketě! Líbí se vám Lucka a Matěj jako pár?


 

Anketa

Líbí se vám Lucka a Matěj jako pár?

Hlasovalo 8019 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

9.10. | 01:16 kleito
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Vy by jste měl mít přezdívku "trapasjasan" - to by vás vystihlo lépe než "bajkerplatan" ....
8.10. | 08:34 bajkerplatan
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Nejlepší herec je Šíma
7.10. | 18:25 bajkerplatan
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý