Publikováno 6. 12. 2017

HLASUJTE! Líbí se vám proměna učitelky Landové?

Seriál Ulice: Proměna učitelky Landové
Zdroj: TV Nova

Ještě před pár týdny byla učitelka Landová jen šedou myškou, teď jí Aleš vysekl poklonu, jak jí to sluší. Stačila jen malá změna šatníku a vizáže… A co na její proměnu říkáte vy? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Učitelka Landová věnovala ještě nedávno všechen čas škole a dětem, které učí. Svůj zevnějšek příliš neřešila. Odpovídal jejímu povolání, v oblečení, které nosila, se cítila pohodlně, to pro ni bylo hlavní. Po seznámení s Alešem Vašečkou a Gábinou Pumrovou se to však změnilo. Gábinu požádala, zda by jí neporadila s obměnou šatníku, protože dá na její zkušené oko návrhářky. Alešovi se chce Irena Landová líbit, i když ví, že má vztah právě s Gábinou. S Gábininou pomocí na sobě učitelka Landová trochu zapracovala a tady je výsledek. V šatech, které jí Gábina vybrala na happening, už rozhodně šedou myškou není. K tomu trochu šmrncovnější účes, takže Aleš a Šimon jen žasli, jak jí to sluší. A co na její proměnu říkáte vy?

 

Hlasujte v naší anketě! Líbí se vám proměna učitelky Landové?


 

Anketa

Líbí se vám proměna učitelky Landové?

Hlasovalo 6433 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

Seriál Ulice: Proměna učitelky Landové
Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Proměna učitelky Landové
Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Proměna učitelky Landové
Zdroj: TV Nova

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

6.12. | 11:41 liliana-kudrnova
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím,že ještě vlasy, by jí slušely střižené rovně-po ramena,nebo kratší.To by ji omladilo.Jinak, od setkání s Alešem tvrdím,že budou pár.Gábina zase s detektivem Jirkou