Publikováno 21. 8. 2018

HLASUJTE! Líbí se vám Šárka a Jirka jako pár?

Seriál Ulice: Líbí se vám Šárka a Jirka jako pár?
Zdroj: TV Nova

Šárka se svým soukromím nikdy nechlubila. Teď se ale netají tím, že je zamilovaná. Jirka za ní chodí do hospody, jak mu to čas dovolí, a může na ní oči nechat. Líbí se vám ti dva jako pár? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Jirka se před pár lety natolik vrhl do svého podnikání, že na nic jiného neměl čas. Vykašlal se na školu i maturitu, dokonce ani nebalil holky. To se ale změnilo. Již čtvrt roku chodí se Šárkou. A přestože je o pár let mladší než ona, skvěle jim to klape. Jsou do sebe až po uši zamilovaní a dávají si to při každé příležitosti najevo. Jirka je tak po dlouhé době kluk, se kterým je Šárka opravdu šťastná. Líbí se jí, je úspěšný, inteligentní, zábavný, galantní, pozorný, může si s ním o všem povídat a taky se na něj ve všem spolehnout. Co víc si přát? Samotný Jirka může na Šárce oči nechat. O takové holce vždy snil, teď s ní žije svůj sen… A co na ně říkáte vy? Hodí se podle vás k sobě?

 

Hlasujte v naší anketě! Líbí se vám Šárka a Jirka jako pár?

 

Anketa

Líbí se vám Šárka a Jirka jako pár?

Hlasovalo 3025 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 


 

TV Nova

Diskuze

23.8. | 23:33 jana-hlidkova
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu tu dnešní modernu, mít mladšího chlapa, já bych to nesnesla, nehledě na to, co ten mladej chlap se starou kozou, i když, většinou jsou v tom prachy, ale tenhle pár se mi kupodivu líbí, aale vadí mi, že je vidět, že Šárka je o dost starší, tam je aspoň 10-ti letý rozdíl, jestli ne víc!!!
22.8. | 08:41 auvej
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Ono je dneska moderní mít kolouška o deset let mladšího, ale potom ty konce...