Aktualizováno 8.11. 2017 22:06

HLASUJTE! Líbili by se vám Anča a Evžen jako pár?

Seriál Ulice: Líbili by se vám Anča a Evžen jako pár?
Zdroj: TV Nova

Anča se pomalu sbližuje s Evženem, i když všem tvrdí, že mezi nimi nic není. Očividně si jsou ale sympatičtí a rozumí si. Líbili by se vám jako nový pár? Hlasujte v naší anketě.

Přehrát poslední díl

Anča si pomalu zvyká na život bez Bedřicha, muže jejího života, kterého hodně milovala. Když se ale dozvěděla, že Bedřich čeká dítě s Jindrou, rozhodla se od něj odejít, protože to pro ni bylo hodně bolestivé. Nad manželstvím se začal vznášet velký otazník, byť se ho Bedřich snažil zachránit. Když se mu narodila dcera, Anča se rozhodla k dalšímu radikálnímu kroku – pronajala si byt v Adrianině domě. Díky tomu se seznámila s Evženem Šmýdem, kterému je hodně sympatická. Byl to právě Evžen, kdo jí byl oporou, když se sesypala po prvním setkání s Bedřichovou dcerou. O den později se s Evženem sešla znovu. A zdá se, že to není naposledy. Ti dva si rozumí, je jim spolu dobře, mají si co říct. Měli by se dát podle vás dohromady?

 

Hlasujte v naší anketě! Líbili by se vám Anča a Evžen jako nový pár Ulice?


 

Anketa

Líbili by se vám Anča a Evžen jako pár?

Hlasovalo 12807 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

10.11. | 16:03 marie-kalinova
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Evžen má na víc, než na praštěnou Anču. :-)
10.11. | 10:00 tomi-hrablo
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý
10.11. | 08:28 adnachiel
17
Náhlasit nevhodný komentář
Velmi jsem se pobavil, když Bedřich uviděl v hospodě Anču s Evženem a koukal jak puk. Za to, jak Anče ublížil, by měl shořet v pekle. Anča s Evženem by byli pěkný pár, oba by si zasloužili nový začátek. Držím palce !!!!!
9.11. | 23:41 liliana-kudrnova
28
Náhlasit nevhodný komentář
Anča a Evžen,by měli být spolu.Bedřich stále posluhuje Jindře(ta původně samostatná osoba,se bez Bédy nenají,nevyspí,nedojde si k doktorovi)Anča na to stále má,aby měla chlapa jen pro sebe.