Publikováno 15. 4. 2017

HLASUJTE! Líbili by se vám Karla a Mára jako pár?

Seriál Ulice: Líbili by se vám Karla a Mára jako pár?
Zdroj: TV Nova

Karla Máru zaujala hned při seznámení. Je úplně jiná než ostatní holky, které zná. Čím více ji poznává, tím více ho přitahuje. Samotná Karla si Máru pustila k tělu víc než kohokoliv jiného. Co myslíte, hodili by se k sobě? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Jirka Herman kdysi Máru před svou parťačkou varoval. Mára se ale nenechal odradit. Karla ho zaujala, i když Jirkovi tvrdil, že není jeho typ. Lhal, anebo ho na Karle mnohem víc přitahuje to, jaká je? Zažil ji docela ostrou i bezbrannou a zoufalou. Stejně jako Jirka poznal, že pod slupkou drsňačky se skrývá zranitelná holka, která občas potřebuje oporu. Karla si před Márou na nic nehraje, nebalí ho, nesnaží se na něj zapůsobit. Oceňuje na něm, že umí naslouchat, být s ní, když jí je mizerně, zbytečně nevyzvídat. Tohle dokáže málokdo z jejího okolí. Karla se Márovi svěřila s věcmi, které jen tak na počkání nikomu nevypráví. Pustí si ho k tělu ještě víc? Mára by evidentně nebyl proti… A co na ty dva říkáte vy? Hodili by se k sobě?

 

Hlasujte v naší anketě! Líbili by se vám Karla a Mára jako pár?

 

Anketa

Líbili by se vám Karla a Mára jako pár?

Hlasovalo 7396 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

25.4. | 20:47 terunahrzanova
4
Náhlasit nevhodný komentář
Hodí se mi k sobě, a kecy ohledně jejich vlasů mi přijdou naprosto nemístné a hloupé
19.4. | 08:04 jana--markova
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Mára a Karla ?? Néééééééééééééééééé, 100x néééééééééééééé, vždyť ona vypadá jak chlap, v horším případě jako lesba,Mára takový sympaťák, snad se tam ještě objeví někdo k němu !!!
reklama