HLASUJTE! Měl by David zažalovat za pomluvu bulvár i Webera?

Publikováno 15. 4. 2018
Seriál ULice: Měl by David zažalovat za pomluvu Webera a bulvár?
Zdroj: TV Nova

Alena vidí Davidovu kauzu naprosto jasně. Podle ní by měl co nejdříve očistit své jméno prostřednictvím soudu, jinak na to časem doplatí. David se ale na soud zatím moc netváří. Co byste mu doporučili vy? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Alena má díky praxi v advokátní kanceláři už docela dost zkušeností, aby dokázala Davidovu kauzu posoudit i z právního hlediska. Když zjistila, čím si nyní David prochází, ozvala se mu, aby mu nabídla pomoc s očištěním jeho jména. Podle ní je to jasná pomluva, vůči které by se měl David bránit. Jakmile se proti nařčení neohradí, stín pochybnosti už tu navždy zůstane. A dříve nebo později na to může doplatit.

 

Zničit někomu pověst je docela snadné. Když to člověk nechá být, táhne se to s ním bohužel pěkně dlouho, přestože je nevinný. Alena navrhla Davidovi podat na bulvár i Webera žalobu za pomluvu a odejít ze školy, protože se za něj nepostavila. David se na to ale moc netváří. Podle něj by bylo nejlepší, kdyby vše co nejrychleji utichlo a studenti se soustředili hlavně na blížící se maturity. Navíc mu ani není moc příjemná představa soudních tahanic. Ale nestálo by to v jeho případě přeci jen za to? Nemá Alena tentokrát pravdu? Co si o tom myslíte vy?

 

Hlasujte v naší anketě! Měl by se David obrátit na soud kvůli očištění svého jména?

 

Anketa

Měl by David zažalovat za pomluvu bulvár i Webera?

Hlasovalo 5329 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova