HLASUJTE! Měl by jít Mára na testy otcovství?

Aktualizováno 12.5. 2018 12:39
Seriál Ulice: Kdo je biologickým otcem Máry?
Zdroj: TV Nova

Věrka si je jistá, že biologickým otcem Máry je Luboš. Michal se však nevzdává naděje, že Mára je jeho syn. Jak to rozčísnout? Měl by Mára podstoupit testy otcovství, aby bylo jasno? Co byste na jeho místě udělali vy? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Kdyby se Michal nevrátil Věrce do života, nikdy by to asi nenabralo takové obrátky. Michala napadlo to samé co Luboše, když si před nedávnem dal jedna a jedna dohromady – že Mára by mohl být jeho syn. Věrka mu to již několikrát důrazně vyvrátila. Je si jistá, že otcem Kryštofa je Luboš. Ale důkaz je v tomto případě jen jeden – testy otcovství. Ty by musel podstoupit samotný Mára, bohužel s rizikem toho, jak moc to ublíží mámě i tátovi.

 

Mára zatím netuší, co se právě v rodině odehrává. Neví, že Věrka se s Michalem na minutu rozešla, protože ji podvedl s Květou, a ani se tím příliš netajil. Vztah si představuje trochu jinak než Věrka. Na jednom mu ale záleží hodně – na Kryštofovi. Hledá, co všechno mají podobné, a na základě toho se pak utvrzuje v tom, že Mára je jeho syn. Nejistota mu dává naději, zároveň ale přináší i neklid, protože neví, na čem je. Kdo je však v životě Kryštofa důležitější? On, nebo rodiče, kteří ho vychovali? On, nebo táta? Právě jeho by testy otcovství totiž pořádně ranily, byť by se potvrdilo, že Mára je opravdu jeho syn. Znamenalo by to, že samotný Mára jeho otcovství zpochybňuje. Jak byste se na Márově místě zachovali vy? Podstoupili byste na testy otcovství?

 

Hlasujte v naší anketě! Měl by jít Mára na testy otcovství?

 

 

Anketa

Měl by jít Mára na testy otcovství?

Hlasovalo 7672 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova