Publikováno 12. 6. 2017

HLASUJTE! Měl by se Mára vrátit k Monice?

Seriál Ulice: Měl by se Mára vrátit k Monice?
Zdroj: TV Nova

Monika je zpět se spoustou nových zkušeností i touhou potkat se znovu s Márou. A nejen to. V Africe si uvědomila, jak moc jí Mára chybí. Měli by se k sobě ti dva vrátit? Co si o tom myslíte vy?

Přehrát poslední díl

Rozchod Moniky a Máry byl pro všechny velkým překvapením. Každý si myslel, že ti dva k sobě patří, že společně překonají i další těžké zkoušky, které se na ně navalily. Jenže Mára toho měl najednou dost. Začal toužit po rodině, chtěl holku, která s ním bude žít obyčejný život a sdílet každodenní radosti i starosti, ne někoho, kdo se po hlavě vrhá do nových projektů a snaží se zachránit svět. Přesně takhle se totiž na Moniku díval.

 

 

Mára se cítil vedle Moniky jako na vedlejší koleji, byť pro Moniku byl stále stejně důležitý. Jen mu věnovala o něco méně pozornosti, než si on sám představoval. Máru už přestalo bavit na ni věčně jen čekat, a tak se s ní rozešel. Teď je ale Monika zpět. Vyklidněná, pohodová, usměvavá, nabitá energií, úspěšná. A taky s touhou opět se setkat s Márou. A nejen to… Měli by se k sobě vrátit, nebo už nemá cenu znovu slepovat něco, co přestalo fungovat? Co si o tom myslíte vy?

 

Hlasujte v naší anketě! Měl by se Mára vrátit k Monice?

 

Anketa

Měl by se Mára vrátit k Monice?

Hlasovalo 7755 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

24.6. | 13:56 fieryangel
0
Náhlasit nevhodný komentář
Monika chce vždy to, co nemá a neváží si toho co má. Určitě si Máru zpátky nezaslouží. Myslím, že by se Mára měl začít víc snažit o Karu :-)
13.6. | 16:38 jana--markova
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Třeba né s Monikou, ale určitě nééééééééééééé s tou druhou, vůbec se k sobě nehodí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13.6. | 11:20 jana-hlidkova
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jj, Monička se klidně může sebrat a jít!!! Nikdy nekoukala na to, co ostatní, vždycky se dívala jen na sebe a teď si myslí, že si z ní všichni sednou na zadek!!!!! Ať si škubne a vrátí se do Afriky, když o to tak bojovala a hlavě ať nechá Máru na pokoji žít jeho život a nesere se mu do něj zpátky!
13.6. | 08:03 kozlatko
5
Náhlasit nevhodný komentář
Jen ať se Monička pěkně vrátí do Afriky.Půl roku tady není,odjela bez komentáře a teď určitě očekává, že všichni padnou, jak se vrátila a budou nadšeně plnit její přání
reklama