Aktualizováno 10.1. 2018 19:24

HLASUJTE! Měl Matěj probrat pracovní nabídku od Kanaďanů nejprve s Luckou?

Seriál Ulice: Měl Matěj probrat pracovní nabídku do zahraničí nejprve s Luckou?
Zdroj: TV Nova

Lucku hodně ranilo, když se o Matějově Kanadě dozvěděla vlastně náhodou od Mikiho. Vzala by to jinak, kdyby jí Matěj hned zavolal a začal to s ní řešit, než nabídku snů přijal? Měl se s ní nejprve poradit? Hlasujte v naší anketě.

Přehrát poslední díl

Matějovi se začíná plnit jeho sen. Má vlastní firmu, jež je hodně slušně rozjetá, všimli si ho zahraniční investoři, kteří mu nabídli dokonce prestižní manažerskou pozici ve své domovské firmě v Kanadě. O něčem takovém se mu před dvěma lety ani nesnilo. Matěj na nabídku snů okamžitě kývnul, aniž by to s kýmkoliv probíral. Je to příležitost, kterou si prostě nechce nechat ujít.

 

 

Lucka se o tom bohužel dozvěděla hodně nešťastně nikoliv od samotného Matěje, ale vlastně náhodou od Mikiho, který Matějovi na jeho úspěch připíjel. Právě to ji ranilo asi víc než samotný fakt, že Matěj odlétá pracovně do zahraničí na neurčitou dobu. Myslela si, že Matějovi na ní záleží, že to s ní napřed probere, že jí o tom řekne dřív, než na to kývne. Je to jen její naivita, nebo jí dáváte za pravdu? Jak se na to díváte vy?

 

Hlasujte v naší anketě! Měl Matěj probrat s Luckou pracovní nabídku od Kanaďanů dřív, než ji přijal?


 

Anketa

Měl Matěj probrat s Luckou nabídku od Kanaďanů dřív, než ji přijal?

Hlasovalo 3415 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

11.1. | 09:02 auvej
6
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud mu na ní záleží a má pocit, že je to vážné a trvalé, tak ano. Z jeho reakce to ale pro Lucku nevypadá moc nadějně. Evidentně je ona to poslední, co ho v souvislosti s pracovní nabídkou napadlo.
10.1. | 20:18 romik57
5
Náhlasit nevhodný komentář
Nejspíš ANO, byla by to slušnost (ke své příelkyni), že. Ale nejspíš už v Ulici nechtěl hrát, je zde již od samého začátku se ""sestrou"" Terezou /jako jeden z mála, v obsazení/..., v současné době hraje v jiném seriálu. Tak to holt scénáristi museli nějak "ukončit".