HLASUJTE: Měla by se Lucka na Matěje vykašlat?

Publikováno 22. 11. 2017
Seriál Ulice: Měla by se Lucka s Matějem rozejít?
Zdroj: TV Nova

Matěj Lucku hodně zklamal. Ona se kvůli němu ulila ze školy, aby mohli být aspoň na chvíli spolu, ale on si na ni čas neudělal. Naopak ještě shodil její povinnosti, protože v porovnání se svými je považuje za malicherné. Co to o něm a jejich vztahu vypovídá? Měla by to s ním Lucka skončit dřív, než jí ublíží ještě víc?

Přehrát poslední díl

Matěj se od návratu z dovolené pomalu nezastavil. Okamžitě začal naplno pracovat, dohánět resty a hasit průšvihy. Vše ostatní muselo jít stranou, dokonce i Lucka, na kterou se těšil. Matěj ji má rád, ovšem firma je mu momentálně přednější. To, že se Lucka kvůli němu vykašlala na školu a teď jí hrozí průšvih, jen zlehčuje. Pro něj nějaká pětka žádným průšvihem není. Chová se takhle někdo, komu na tom druhém opravdu záleží? Nebo si Matěj kvůli stresu, v jakém nyní je, pouze neuvědomuje, jak moc Lucce ubližuje?

 

Kdyby Matěj přiznal Lucce na rovinu, že na ni nebude mít čas, Lucka by to skousla, byť by byla dost zklamaná. Ale aspoň by předešli tomu, co se stalo večer, kdy Lucka zbytečně zazdila divadlo se školou, což se samozřejmě neobejde bez nepříjemných následků. Zaneprázdněný Matěj vidí jen své problémy, ty Lucčiny jsou pro něj malicherností. O jejich vztahu to mnohé vypovídá, což si začíná uvědomovat i Lucka. Měla by se s Matějem rozejít, aby jí později nezbyly jen oči pro pláč? Nebo to Matějovi dojde, chytí se za nos a začne Lucku jakou svou partnerku respektovat? Co si o tom myslíte vy?


Hlasujte v naší anketě! Měla by se Lucka s Matějem rozejít dřív, než jí ublíží ještě víc, nebo se Matěj podle vás změní?

 

Anketa

Měla by se Lucka s Matějem rozejít?

Hlasovalo 3877 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova