HLASUJTE! Měli by se Gábina a Aleš rozejít?

Publikováno 11. 5. 2018
Seriál Ulice: Měli by se Gábina a Aleš rozejít?
Zdroj: TV Nova

Vztah Gábiny a Aleše prochází velkou krizí, přestože se milují a záleží jim na sobě. Gábině je však čím dál víc zřejmé, že takhle to dál nepůjde. Měli by se s Alešem rozejít, nebo mají ještě šanci vztah zachránit? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Aleš se Gábině zpočátku zdál jako ideální partner. Od první chvíle si rozumí se Šímou, který ho bere pomalu jako vlastního tátu. Samotnou Gábinu by Aleš nosil na rukou a snaží se udělat vše, co jí vidí na očích. Jenže v poslední době Aleš odhaluje i svou druhou tvář. Na Gábinu hodně žárlí, navíc je to pedant a puntičkář, který dokáže udělat svému okolí ze života peklo, aniž by si to pořádně uvědomoval. Od chvíle, kdy kvůli svému zranění nemůže chodit do práce, to jde s ním a Gábinou z kopce. Nudící se Aleš hledá mouchy i tam, kde nejsou. Ke všemu by měl rád i v životě vše nalajnované tak jako v práci. Ovšem Gábinu právě tohle ničí.

 

 

Gábině v poslední době připadá, že dělá všechno špatně, že se Alešovi prostě nezavděčí. A paradoxně ten samý pocit má i Aleš. Pro Gábinu by se rozkrájel, vděku se ale nemůže nedočkat. Gábina už neví, jak dál, jak z tohoto začarovaného kruhu ven. Nelad s Alešem ji mrzí, ale nemíní se mu ve všem podřizovat. Chce zůstat sama sebou, nehodlá svůj život napasovat do Alešových tabulek a obávat se toho, co zase přijde, s čím na ni vyrukuje. Aleš se po jejich další velké hádce sebral a odjel za mámou, aby si dali pauzu. Pomůže to? Má jejich vztah ještě šanci, nebo by se měli rozejít? Co si o tom myslíte vy?

 

Hlasujte v naší anketě! Měli by se Gábina a Aleš rozejít, nebo se naopak pokusit krizi zažehnat, začít znovu a vztah postavit na kompromisech? Jsou jich ještě vůbec schopní?

 

Anketa

Měli by se Gábina a Aleš rozejít?

Hlasovalo 18640 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

TV Nova