Publikováno 14. 6. 2017

HLASUJTE! Monika, nebo Karla? Která z nich se k Márovi hodí víc?

Seriál Ulice: Kdo se k Márovi hodí víc?
Zdroj: TV Nova

Mára se po několika měsících opět viděl s Monikou a bylo to hodně příjemné setkání. Monika dokonce prozradila Digi, že by nebyla proti, kdyby se k sobě s Márou vrátili. Co si o tom myslíte vy? Kdo se k němu hodí víc – Monika, nebo Karla?

Přehrát poslední díl

Mára Tonyho ujistil, že má jasno – s Monikou to má už vyřešené. Ale když se po několika měsících znovu setkali, zdálo se, jako by bylo všechno zlé mezi nimi zapomenuto. Zase si rozuměli jako kdysi, oba byli rádi, že se opět vidí a jsou spolu. Monika pak přiznala Digi, že se jí po Márovi hodně stýskalo a že by si i dovedla představit, že by se s Márou dali znovu dohromady. V Africe si spoustu věcí uvědomila, je už někde jinde, než byla před půl rokem. Netuší ale, že Mára se již schází s Karlou, která ho hodně přitahuje. S Monikou se kdysi rozešel kvůli jejím aktivitám, jenže se zdá, že Karla je ještě více zaneprázdněná, než byla kdysi Monika. Neměl by se Mára přeci jen vrátit k Monice?

 

Hlasujte v naší anketě! Karla, nebo Monika? Která z nich se k Márovi hodí víc?

 

Anketa

Kdo se k Márovi hodí víc?

Hlasovalo 8156 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

15.6. | 07:16 auvej
10
Náhlasit nevhodný komentář
Ani jedna. Mára se chtěl s Monikou usadit a mít dítě, rodinu. Proto se rozešli. Karla je v tomhle stejná jako Monika, žije svou prací, určitě to není typ na založení rodiny. Takže po pár měsících by byli tam, kde byl s Monikou.
15.6. | 06:43 adnachiel
9
Náhlasit nevhodný komentář
Ani jedna!!!
15.6. | 04:13 egulivere
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Holky jsou krásné. Mára se k nim nehodí :-D.
14.6. | 23:47 kleito
2
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím si, že pro Karlu by byl Mára jedno veliké fiasko. To ať si ho radši pověsí na krk Monika - i s tou jeho super rodinkou (ostatně, ona už je na ně zvyklá).
reklama