Publikováno 17. 3. 2017

HLASUJTE! Pavel, nebo Robert? Který z nich se k Vendule hodí víc?

Seriál Ulice: Kdo se k Vendule hodí víc?
Zdroj: TV Nova

Vendula si dlouho léčila zlomené srdce a obrovské zklamání v lásce. Dlouho to vypadalo, že svého prince na bílém koni snad ani nepotká. To se ale změnilo. Vendula je zase až po uši zamilovaná. Je ale Robert pro ni ten pravý? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Reklama

Vendula zatím štěstí v lásce moc neměla. Sama říká, že se pokaždé zamiluje do toho nepravého a pak jí zbudou jen oči pro pláč. Její poslední kluk se k ní zachoval tak hnusně, že Vendula dlouho nechtěla o dalším vztahu ani slyšet. Navíc stále nemohla kápnout na toho pravého, vlastně i proto, že nikam, kde by se s někým mohla seznámit, moc nechodila. To se ale změnilo. Zájem o ni má Pavel Pelc, favorit její babičky. Právě ona ji s Pavlem seznámila a byla by ráda, kdyby byla co nejdříve ruka v rukávu. Vendule však padl do oka Robert Bláha, jenž je přesně takový, jak si svého partnera vysnila. Potíž je v tom, že Lumírovi moc nesedí. Proto jí ho taky začal hned rozmlouvat. Oprávněně? Co si o tom myslíte vy? Kterého z nich byste Vendule doporučili vy?

 

Pavel, nebo Robert? Který z nich se podle vás hodí k Vendule víc? Hlasujte v naší anketě!


 

Anketa

Pavel, nebo Robert? Který z nich se k Vendule hodí víc?

Hlasovalo 8637 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

18.3. | 22:19 kfcpdk
1
Náhlasit nevhodný komentář
Byl jsem překvapenej,když se Vendula viděla s Pavlem podruhý,že s ním docela plynule mluvila a vypadalo to na dobrý cestě(jak si doufala Vilma).Že se to jelito neumí chovat a na rande,i když se na něm možná mírně nudila,přizve ke stolu třetího,obdivně na něj čumí a svýho společníka totálně ignoruje.
18.3. | 22:04 kfcpdk
5
Náhlasit nevhodný komentář
Já to jako mužskej nedokážu zhodnotit ženským pohledem,co se týče slizkosti a bandaskovitosti.Ale Vendula je taková zpomalená,celej Lumír.Do nedávna toho moc nenamluvila,když se v Ulici objevila,projevovala se leda jak zaraženej prd.K tý se fakt hodí nesmělej Pavel a ne ten užvaněnej falešnej týpek.
18.3. | 01:25 kleito
6
Náhlasit nevhodný komentář
No - jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Jak se dá vybírat mezi slizkým hezounkem a sympatickým bandaskou (doufám, že si to páni herci nebudou brát příliš osobně). U Venduly je její favorit zcela jasný - ale já bych nechtěla ani jednoho (asi jsem moc vybíravá).
Reklama
reklama