VIDEO: První scéna Jaroslavy Obermaierové po ošklivém zranění. Na place Ulice září, s jednou věcí má však stále problém

Aktualizováno 10.4. 2018 17:57
Zdroj: TV Nova

Jaroslava Obermaierová, představitelka Vilmy Nyklové, utrpěla na podzim roku 2017 ošklivé zranění. Tvůrci ho však dokázali chytře zakomponovat do seriálu. Jaký byl hereččin návrat mezi herecké kolegy?

Přehrát poslední díl

Když si na podzim roku 2017 Jaroslava Obermaierová ošklivě zlomila kotník, měla obrovské obavy, jak tato nepříjemnost ovlivní její působení v seriálu Ulice. Tvůrci však přišli s chytrým řešením a zakomponovali její zranění do děje seriálu. Po hereččině částečném uzdravení se Jaroslava konečně vrátila mezi své herecké kolegy. „Já jsem se na natáčení strašně těšila. Hlavní je být mezi lidmi a dělat něco konkrétního,“ radovala se Jaroslava, která dny strávené v nemocnici neprožívala úplně růžově.

Nyklová Ulice
Zdroj: Nova.cz

Postava Vilmy Nyklové se bude až do hereččina uzdravení objevovat na invalidním vozíku. Tato skutečnost ale Jaroslavě nevadí. „Oni mě kolegové tak různě tlačí a já se nemusím namáhat, takže je to docela příjemný,“ smála se herečka. Co dalšího Jaroslava prozradila a jak to vypadá s hojením ošklivého zranění? To se dozvíte v reportáži!

Jaroslava Obermaierová - 1
Zdroj: Showpix.cz

Jaroslava Obermaierová se coby Vilma Nyklová na vozíku objeví v seriálu Ulice 10. dubna 2018 v 18:25 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ