Aktualizováno 26.6. 2018 12:09

Šárka Vaculíková promluvila o tom, co Adriana netuší: Kam zmizely peníze z prodeje bytů? VIDEO

Zdroj: TV Nova

Adriana Bláhová si toho od minulého září prožila opravdu mnoho. Od velké lásky přes nečekanou svatbu až po manželovu nevěru a smrt. Pokus o sebevraždu, kterým Adriana chtěla zdánlivě bezvýchodnou situaci vyřešit, se jí naštěstí nepovedl, a tak nyní odlétá do Austrálie. Co ji tam čeká?

Přehrát poslední díl

Kvůli drsným dohadům s rodinou a manipulacím ze strany manžela Roberta se Adriana málem odstřihla od celé rodiny. Její vykutálený manžel, který se neštítil ani nevěry, na ni měl velmi dlouho silný vliv a ona mu vše věřila. Růžové brýle jí spadly až ve chvíli, kdy jej přištihla s milenkou. Další rána přišla hned vzápětí – Robert zahynul tragickou smrtí v drahém autě na dálnici v Německu. Rozčarování, zlomené srdce a bezvýchodnost celé situace ji nakonec dohnaly k pokusu o sebevraždu.

Seriál Ulice: Měli by se dát Adriana a Eddie opět dohromady?
Zdroj: TV Nova

Velkou oporou byl pro Adrianu v těžkých časech její bývalý přítel Eddie, kterého opustila těsně před svatbou, když zjistila, že měl románek se svou kolegyní Zorou. Po rozchodu to vypadalo, že se jejich cesty navždy rozešly, na jaře se však smířili , když jej Adriana požádala o pomoc, protože je podle ní jedním z nejlepších realiťáků. Adriana si ještě před svým odletem stihla s Eddiem vyřešit všechny černé momenty minulosti...

Pro Adrianu bude Austrálie novým začátkem, díky kterému udělá za minulostí tlustou čáru. Jedna věc ale zůstala přece jen nevyřešená... Co se stalo se společnými penězi manželů Bláhových, které získali prodejem bytů? Podívejte se, co k tomu řekla herečka!

 

 

kuci

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

25.6. | 17:28 leiah
14
Kam zmizely peníze???? Zase lžete! Nic takového jsem se nedozvěděla! Jen to, ...
27.6. | 14:13 teta32
4
Měli by vyhlásit největšího záporáka v ženských rolí. Podle mě je to ...
27.6. | 14:21 teta32
6
Náhlasit nevhodný komentář
Za svoje prasárny nenese žádnou zodpovědnost. S lehkým srdcem rozhazuje miliony ke kterým přišla jak slepý k houslím. Děda s Amálkou a Evženem ji berou jako chudinku, málem se ji omlouvají a ona s nimi jedná jak s poskoky.
27.6. | 14:13 teta32
4
Náhlasit nevhodný komentář
Měli by vyhlásit největšího záporáka v ženských rolí. Podle mě je to jednoznačně Adriana. Květa Vavrušková by se od ní mohla učit. Stihla okrást vlastní matku a jako by se nic nestalo. Stejně umřela jen kvůli ní.
27.6. | 07:40 nepot
6
Náhlasit nevhodný komentář
Díky Bohu, že bude od Ulice přece jen na chvílí oraz. Už se na ty jalové debaty nedalo koukat. A když tu nánu Adrianu sežere třeba žralok, žádné neštěstí ....
25.6. | 17:59 kariana
6
Náhlasit nevhodný komentář
Strašná trapárna.
25.6. | 17:28 leiah
14
Náhlasit nevhodný komentář
Kam zmizely peníze???? Zase lžete! Nic takového jsem se nedozvěděla! Jen to, jak si slečna Vaculíková honila ego s tím, jak moc je krásná. Informace roku, fakt!