Publikováno 14. 2. 2012

Kde bude Vojtovi lépe? U rodičů, nebo u Terezy?

Seriál Ulice: Tereza se chce o Vojtu postarat sama
Zdroj: TV Nova
Témata:

Výrazné zlepšení Vojtova zdravotního stavu a jeho propuštění domů má jeden háček. Jeho rodiče a paradoxně samotný návrat domů. Ale jak se ukáže, jsou i jiné možnosti...

 

Reklama
„Cením si toho, co pro mě naši dělají. Ale při představě, že se zase vrátím domů... Už jen proto doufám, že se na ty nohy postavím co nejdřív. Abych tam odtud mohl hodně rychle vypadnout. A ty prachy, který kvůli mně vrazí do úpravy bytu, jim samozřejmě vrátím, jak nejrychleji to půjde,“ zpracovává Vojta Kalich informaci, že bude opět bydlet s rodiči. Přestože to nikomu nepřizná otevřeně, už teď z toho má obavy. Jak tuhle nebetyčně náročnou disciplínu zvládne?

 
Postarám se o něj
„Štěpána, Theu a Matěje chápu. Jasně že by to přineslo hodně komplikací. Ale určitě bysme je společně zvládli. No nic, když do toho nejdou se mnou, zvládnu to sama. Když jsem viděla, jak Vojtu rodiče deptaj... Já ho v tom nenechám. Postarám se o něj sama,“ hoří odhodláním Tereza Jordánová. Na máločem jí v životě záleželo tolik jako na Vojtovi. A udělá všechno pro to, aby byli spolu a aby se uzdravil.
 
PŘIPOMEŇTE SI:
 
 
Tereza nabídne Vojtovi, že se o něj postará, ve středu večer v 18:30. A nebude sama... Jak se nakonec Vojta rozhodne? Jaké bude mít možnosti?
 
 
PŘIPOMEŇTE SI:
 
 
CO NEBYLO V TV:
 
 
 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama