Aktualizováno 16.7. 2017 10:53

FOTO: Co dnes dělá sympatická Zuzana Vejvodová alias Libuška z Ulice? Neskutečně zkrásněla!

Seriál Ulice: Libuška odchází od Libora...
Zdroj: TV Nova

V seriálu hraje skromnou Libušku, na divadelních prknech ztvárňuje velmi různorodé postavy a na stříbrném plátně zazářila po boku Karla Rodena. Co dnes děla herečka Zuzana Vejvodová?

Herečka Zuzana Vejvodová se narodila 19. září roku 1980 v Praze. Umění má vážně v krvi – je dcerou jazzmana, skladatele a kapelníka Josefa Vejvody a vnučkou skladatele Jaromíra Vejvody. Před kamerou se poprvé objevila jako desetiletá v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála jednu z hlavních dětských rolí. Po maturitě vystudovala Státní konzervatoř v Praze a zároveň hrála menší role v Divadle na Vinohradech a v Divadle Na Fidlovačce. Po získaní diplomu definitivně zakotvila na Fidlovačce, která se na třináct let stala její domovskou scénou – ztvárnila zde titulní roli v hudební komedii Mam'zelle Nitouche, trojroli Nele - Betkina - Anna v Thylu Ulenspieglovi, nevěstu Agátu v Ženitbě, za muže se převlékající Rosalindu v komedii Jak se vám líbí, Káču v Divotvorném hrnci či Irinu v Třech sestrách. V roce 2013 přešla do Divadla na Vinohradech, kde ji můžeme vidět v inscenacích To byla moje písnička!, Rod Glembayů, Loupežník a Nevzdávej to. 

Zuzana Vejvodová - 8
Zdroj: Facebook official

Televizní diváci ji znají především jako představitelku Libušky ze seriálu Ulice. Poprvé se v seriálu objevila v roce 2008. V seriálu potkala svého životního partnera – herce Pavla Nečase, který si v Ulici zahrál postavu barmana. Hrdinka Zuzany Vejvodové musela složitě řešit svůj vztah s bývalým partnerem, situaci ale zvládala velice těžce a musela se dokonce léčit z alkoholismu.

Ulice - Libuška
Zdroj: TV Nova

V současné době Zuzanu Vejvodovou můžeme vidět hlavně v divadle, příležitostně se objevuje také na Letních shakespearovských slavností na Pražském hradě, kde si zahrála třeba Violu nebo Julii. Její prozatím největší filmovou rolí je Klárka ve filmu Ireny Pavláskové Fotograf z roku 2015, kde si zahrála po boku Karla Rodena. Film je inspirován životem světoznámého fotografa Jana Saudka a byl nominován na řadu cen v Čechách i v zahraničí.

Zuzana Vejvodová
Zdroj: Profimedia

Pamatujete si, jak vypadala Zuzana Vejvodova v seriálu Ulice? Pokud ji chcete vidět ve filmu, sledujte již tuto neděli 17. července od 17:45 českou komedii Byl jednou jeden polda 2, kde si zahrála po boku Ladislava Potměšila, Rudolfa Hrušínského ml. a Simony Krainové! 

19

Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje!

Zdroj: Archiv TV Nova

Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! - 9

Hodnocení:


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nedolejzej! Moderátor Ondra Novotný se s Markem Orlíkem vůbec nemazal! Podívejte, co mu provedl

ANKETA: Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte ve 3. nominačním kole

Nova.cz

Diskuze

17.7. | 18:39 svarcovaerika0123
0
Náhlasit nevhodný komentář
dokončil?
17.7. | 18:38 svarcovaerika0123
0
Náhlasit nevhodný komentář
Sronine proč myslíš? A ty jsi ZŠ
17.7. | 11:30 sronin
-1
Náhlasit nevhodný komentář
svarcovaerika: možná proto, že když něco napíšeš, je každému jasné, že jsi ještě nestačila dokončit ZŠ ....
16.7. | 19:02 svarcovaerika0123
7
Náhlasit nevhodný komentář
Já jsem taky krásná. A nikdo o mě nepíše.
reklama