Kdo je muž, který má zájem o Anču? Seznamte se

Publikováno 13. 3. 2018
SAeriál Ulice: Milan Růžička má zájem o Anču
Zdroj: TV Nova

S Evženem to Anča už sice vzdala, ale na nedostatek zájmu ze strany mužů si rozhodně nemůže stěžovat. Už tento týden padne do oka dalšímu muži. Komu? A jaký je? Seznamte se s ním již nyní.

Přehrát poslední díl

Dlouho se zdálo, že Anča se dá dohromady s Evženem. Po několika nepovedených pokusech o intimní sblížení se však dohodli, že zůstanou jen přáteli. Anča je tudíž stále volná, čehož okamžitě využije Eva Knoblochová. Co nevidět ji seznámí se svým šéfem, který by se k ní prý hodil.

 

Milan Růžička je provozním v nonstopu, ve kterém Eva pracuje. Podle Evy to je docela sympaťák, což však tvrdí i o svém muži. Na rozdíl od Miloše se ale Evin šéf opravdu umí chovat ve společnosti. Má slušné, milé vystupování, k ženám se chová galantně, občas může působit až trochu nesměle. Pokud mu ale na něčem záleží, obvykle to dá docela rychle najevo. Podle Evy by byl právě on ideálním partnerem pro Anču, byť je zatím ženatý. Ovšem jak on sám tvrdí, je to už jen formalita. Podobně to má vlastně také Anča. Najdou si k sobě cestu?

 

Milan Růžička vstoupí Anče do života už tento týden. Jak se vám líbí?

 

 

 

 

TV Nova