Publikováno 20. 11. 2017

Landová to nezvládá: Proč prchne od Gábiny?

Seriál Ulice: Landová prchne od Gábiny...
Zdroj: TV Nova

Učitelku Landovou před nedávnem nemile zaskočilo zjištění, že se Gábina a Aleš dali dohromady. Snaží se před nimi nedat na sobě nic znát, ale už brzy dojde k situaci, kterou Landová neustojí. Co se stane? Co bude divné Alešovi?

Přehrát poslední díl

Učitelka Landová netušila, jaký si na sebe upletla bič, když se domluvila s Gábinou, že k ní bude chodit doučovat Šímu. Tehdy nevěděla, jak to spolu Gábina a Aleš mají. Právě Aleš jí totiž padl do oka hned, jak se s ním poprvé setkala. Tehdy na ni udělal velký dojem svým profesionálním vystupováním i záchranou Šímy. Landová proto rychle vymyslela způsob, jak se s ním znovu setkat. Jenže než mu stačila dát najevo své sympatie, Aleš sbalil atraktivní Gábinu.

 

 

Pro Landovou to byl docela šok, když zjistila, že Aleš chodí zrovna s Gábinou. Již brzy navíc dojde k situaci, kterou Landová neustojí a od Gábiny prchne. Přitom se samotnou Gábinou nemá žádný problém. Právě naopak. Coby odbornici na módu ji požádala o revizi svého šatníku. Evidentně na sobě začíná pracovat, aby se líbila, což by takhle otevřeně nikomu nepřiznala. Zároveň využívá každé příležitosti k dalšímu kontaktu s Alešem. Oč ho požádá tentokrát? Co bude Alešovi divné?

 

Co Landová už neustojí? V pondělí večer její chování překvapí i Aleše.

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

20.11. | 19:54 jana--markova
3
Náhlasit nevhodný komentář
Úča po něm jede fest,.. to jsem zvědavá, co z toho bude !!!