Aktualizováno 17.7. 2017 19:04

LEHNETE SMÍCHY: Nejvtipnější zkažené klapky reportérek Novy. Bolestivý pád i popálené prsty!

Zdroj: Nova.cz

Natočit dobrou reportáž nemusí být vždy zrovna jednoduchý úkol. Někdy totiž samotné reportéry i celý štáb překvapí ne zrovna očekávané okolnosti. U zkažených klapek reportérek Volejte Novu se rozhodně zasmějete!

Reportér pro dobrý rozhovor třeba i přes plot skočí. Důležitá je především příprava, kterou si každý dopředu do detailů připraví a nechá schválit. Každý má tak v hlavě i na papíře jasný plán, jak by takový natočený materiál měl vypadat. Ne, přípravu určitě není radno podceňovat. Jenže ne vždy všechno dopadne, tak jak si reportéři nalinkují...

Někdy se zkrátka při natáčení stávají věci, které předvídat prostě nemůžete. Nehořící svíčka, hluk, zakopnutí, uklouznutí, neposlušné auto, pády, „neposední“ respondenti, cizí osoby v záběru a jiné pikantnosti.

I reportér je jenom člověk a kromě jiných čar přes rozpočet nemůže předvídat ani vlastní selhání. Někdy se prostě stane, že ani on nemá svůj den a nějaká klapka se musí opakovat stále dokola. Pak se pěkně od srdce zasměje celý štáb. Ale nebojte, k takovým situacím dochází maximálně jednou za 10 let!

Natáčet reportáže může být někdy opravdu velká zábava. No posuďte sami.

Na ty nejvtipnější klapky se podívejte v následujícím videu.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: VELKÝ PŘEHLED všech porodů v Ulici: Víte, kolik jich bylo?

KVÍZ: Jak dobře znáte Ulici?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama