Publikováno 18. 5. 2017

Levá na Karlu! O čem nemá ani tušení?

Seriál Ulice: Co chystá Bruno?
Zdroj: TV Nova

Bruno se sice tváří, že je vše ok, že si se ségrou všechno vyříkali a že pochopil, oč jí jde, ovšem za jejími zády si opět rozjíždí vlastní byznys, který by se jí ani trochu nelíbil. Co Bruno zase chystá?

Přehrát poslední díl

Bruno je občas jako neřízená střela. Tak moc chce být samostatný a odstřihnout se od ségry, že dělá jednu botu za druhou. A jak se zdá, nepoučil ho ani průšvih s prodaným bytem a to, jak nalítl rádoby kámošovi, který z něj jen vytáhl prachy a pak se zařídil po svém. Bruno skončil jako bezdomovec se žloutenkou navrch. Ani tahle lekce mu však nestačí. Jen co se trochu oklepal, už se zase vrhá do dalšího podniku. Nebo maléru?

 

 

Bruno pořád nemůže skousnout to, že o jeho penězích i nadále rozhoduje Karla. Kdyby to bylo na něm, nikdy by si vlastní bydlení nepořídil, protože to podle něj stojí jen zbytečně moc peněz. Však taky dělá všechno pro to, aby se co nejdříve osamostatnil, byť Karle do telefonu hlásí jen samé dobré zprávy. O čem Karla nemá ani tušení? Třeba o tom, že Bruno ve velkém opět rozjíždí další byznys a že plánuje i další změny. Co má za lubem? A k jakému dost zásadnímu setkání dnes čirou náhodou dojde?


Bruno zase vystrkuje růžky! A už v pátek večer si začne znovu docela koledovat… O čem nemá Karla ani tušení?

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama