Lubošův zlomový týden: Soud i další rána od Věrky

Aktualizováno 17.2. 2018 20:55
Seriál Ulice: Luboš doufá v nový začátek s Věrkou...
Zdroj: TV Nova

Luboš už stříhá metr do soudního líčení, kdy bude moci za minulostí udělat tlustou čáru a začít znovu – alespoň v to doufá. Právě od rozsudku si hodně slibuje, ovšem ne všechno se vyvine přesně podle jeho představ…

Přehrát poslední díl

Luboš Mareček dostal na podzim pořádnou lekci od života. Klingon a Chosé ho namočili do vloupaček, ani pořádně nevěděl jak, a pak už se to jen vezlo a nabalovalo jako lavina. Luboš to bohužel nedokázal včas zastavit. Ze strachu o rodinu nikomu nic neřekl, jen se užíral čím dál většími výčitkami svědomí a klepal strachy, aby vše neprasklo právě před jeho blízkými. Odnesl to nejen vředy, ale po přiznání i krachem manželství. Luboš přesto stále doufá, že s Věrkou ještě mají šanci, že se jim podaří vztah zachránit.

 

Luboš se nyní snaží napravit, co se dá. Oloupeným seniorům se odškodnil, přepadené Vendule mluvil, našel si práci, postavil se na vlastní nohy. Teď chce znovu zabojovat i o svou ženu. Věří, že mu Věrka odpustí, až uvidí, jak se snaží a jak moc se změnil. Jen co bude mít Luboš po soudu, chystá se Věrce navrhnout nový začátek. Jenže ani tentokrát nedopadne vše podle jeho představ. Naopak dostane další pořádný kopanec od života… Jak soud nakonec dopadne? A jak to bude s novými začátky i zlomovými momenty v životě Marečkových?

 

Luboše čeká týden plný nadějí i dalších ran. Co všechno se změní po soudu? A jak to bude dál s jeho manželstvím?

 

 

 

 

TV Nova