Publikováno 4. 8. 2017

Lucku čeká velká láska! Co prozradila její představitelka o postelových scénách?

Seriál Ulice: Jak se představitelce Lucky Weberové točí milostné scény s Kubou Štáfkem?
Zdroj: TV Nova

Lucka Weberová zatím na kluky moc velké štěstí neměla. Teď se to konečně změní. Zamiluje se až po uši do Matěje Jordána, bráchy své učitelky na gymnáziu. Co ji čeká? A jak si natáčení užívá s Jakubem Štáfkem její představitelka Karolína Šafránková?

Přehrát poslední díl

Kvůli nešťastné lásce se snažila Lucka zesměšnit krásnou Rozinu, na kterou žárlila. Došlo to tak daleko, že ji šikanovala nejen prostřednictvím sociálních sítí. Když vše prasklo a Rozina se zhroutila, Lucku všichni zavrhli. Až díky Rozině ji po několika měsících kolektiv zase přijal mezi sebe. Teď se na Lucku konečně usměje i štěstí v podobě velké lásky. Chodit začne s Matějem Jordánem, dvojčetem Terezy Jordánové, která ji učí na gymnáziu. A protože Matěj je o dost starší než Lucka, dojde samozřejmě i sex.

 

 

„Byla to moje první postelová scéna v životě. Kubu jsem navíc před tím neznala, jen jsme se potkávali na chodbě v ateliéru. Nikdy jsme ale spolu nehráli ani si nepopovídali. Poprvé jsme si podali ruku v maskérně chvíli před tím, než jsme šli točit tu postelovku. Byla jsem z toho dost nervózní, myslím, že zatím nejvíc, co jsem kdy před natáčením byla. Kuba mi tehdy hodně pomohl, abych se nebála,“ prozradila představitelka Lucky Weberové Karolína Šafránková, jak prožívala natáčení své první milostné scény.

 

 

A jak si s Kubou Štáfkem rozumí nyní, po několika společných natáčecích dnech? „Teď už je to legrace. Dost se nasmějeme. Naposledy, když byla první středa v měsíci a začaly houkat sirény uprostřed ostré. Jakub vystartoval, běžel se schovat a hrál poplach,“ popisuje sympatická Karolína, čím představitel Matěje odboural před prázdninami celý štáb během natáčení.

 

 

A co na natáčení milostných scén říká její přítel? „Nic. Nemám přítele. Vždycky se zakoukám do někoho, kdo mi pak uteče do světa,“ přiznává na sebe krásná blondýnka, kterou už brzy budete opět pravidelně vídat v Ulici.Nezapomeňte! Nové díly Ulice startují už 21. srpna!

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama