Publikováno 22. 2. 2012

Lumír shání prachy. Od bulváru?!

Seriál Ulice: Lumír shání peníze na svatbu i na rozvod
Zdroj: TV Nova
Témata:

Zoufalí muži dělají zoufalé činy. Co jiného si myslet o Lumírově snaze sehnat peníze na vyrovnání se Světlanou za každou cenu, třeba i od samotného ďábla? Nebo bulváru...

 

„Ten právník, ten má za ušima. Vysoudit takovej balík peněz! Tohle by se mi teď docela hodilo, když mě máti nechce založit. Tři sta tisíc! Možná by z toho mohlo kápnout ještě i o něco víc...“ zamlouvá se Lumíru Nyklovi nápad žaloby na plátek, který si vzal Pavlu na paškál, čím dál víc. Protože on holt nekrade jako jiní, aby mohl dát Světlaně pomalu tři čtvrtě milionu na odstupném. A jednorázově. To ho ty změny žen přijdou tedy pěkně draho.

PŘIPOMEŇTE SI:
Na Pavlu praskly zálety
 
Potvora jedna
„Já věděla, že Světlana je zlatokopka a že nás chce oškubat! Přišla k nám s holým zadkem a teď chce po Lumírkovi pomalu milión. Vždycky jí šlo jen o náš majetek! A teď se to potvrdilo,“ rozčiluje se Vilma Nyklová. Zároveň přemýšlí, jak z toho maléru vybruslit. Má dát Lumírovi pomalu všechno, co má, aby měli od Světlany konečně pokoj? Ale co když se pak něco stane a ona zůstane najednou bez prostředků? V téhle době?

PŘIPOMEŇTE SI:
Pavla rozjíždí svatební přípravy
 
Kde vzít tři čtvrtě milionu a nekrást? Lumírovy zoufalé činy ve čtvrtek večer v 18:30.   


PŘIPOMEŇTE SI: 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama