Aktualizováno 3.1. 2018 13:14

Marcela to nezvládá: Jak zasáhne Radka?

Seriál Ulice: Radka zachraňuje Marcelu
Zdroj: TV Nova

Čím více se blíží termín pololetních zkoušek a předváděček, tím víc je Marcela v háji. Radka na ní hned pozná, kolik uhodilo. A Marcela nakonec kápne božskou. Jak na tom doopravdy je? A čím ji zachrání Radka?

Přehrát poslední díl

Je tu čas zkoušek a předváděček, kterých se Marcela tentokrát hodně obává. Přeje si uspět a dostat se opět do té lepší skupiny, protože balet je celý její život. Čím více touží po tom, aby obstála, tím větší nápor na její psychiku to je. Navíc si moc nevěří, neboť přísná pedagožka jim nic nedaruje. Nervy našponované k prasknutí si bohužel vybírají svou daň, což neunikne zkušené zdravotnici Radce. Až jí Marcela přizná, jak na tom skutečně je. A právě Radka zasáhne. Co udělá? Veronice se to moc líbit nebude…

 

 

Marcela by právě teď potřebovala pořádnou oporu, povzbuzení. Maléřovi jí sice pomáhají a povzbuzují ji, jak jen to jde, jenže Marcele chybí máma, byť se tváří, že je nad věcí. Jen co se její máma ozve, spadne Marcele maska, kterou chtěla všechny oklamat. Hned bude jasné, jaká je pravda. Pomůže jí v těžkých chvílích právě Radčin profesionální přístup? Co je pro ni nyní nejhorší?

 

Marcela kápne božskou už ve středu večer. Jak je na tom jen den před rozhodujícími zkouškami na konzervatoři? Proč zasáhne dokonce i Radka?

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

4.1. | 07:13 auvej
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Radčin jaký přístup? Profesionální? Dávat vystresované holce, která prakticky nejí, před závody prášky na spaní? To je zdravotnice jak na baterky. Jednou prý to udělala máma krasobruslařky Hanky Maškové, že jí na závodech tajně dala nějaké léky a Hanka nevylezla na led, protože necítila nohy.
4.1. | 00:24 bajkerplatan
5
Náhlasit nevhodný komentář
Marcelka je divná