Milan je zpět! Jak zabojuje o Anču?

Publikováno 16. 4. 2018
Seriál Ulice: Milan se vrací Anče do života...
Zdroj: TV Nova

Anča pustila Milana z hlavy ve chvíli, kdy jí řekl, že se s ženou ještě pokusí zachránit manželství. Teď se Milan překvapivě vrací Anče do života a hned s velkým vyznáním. Jak to má nyní se vztahy? A co na to Anča?

Přehrát poslední díl

Anča nyní žádného chlapa nehledá. Po nezdaru s Evženem se rozhodla, že si počká, až se ten pravý objeví. Eva ji přesto před časem seznámila se svým šéfem, kterému Anča hned padla do oka. A zdálo se, že je to vzájemné. Anča po počátečním šoku uznala, že Milan je příjemný a sympatický. Jenže dříve, než něco pořádně začalo, to mezi nimi skončilo, protože Milan se chtěl pokusit o záchranu svého manželství. Teď je ovšem zase všechno jinak.

 

 

Milan se vrací Anče do života. A rozhodně to není jen tak. Tak dlouho ji bude přemlouvat, až mu odsouhlasí schůzku. Milanovi na ní hodně záleží, protože je rozhodnutý o Anču co nejdříve zabojovat. Nemůže ji pustit z hlavy, pořád o ni stojí. A dá jí to už brzy i náležitě najevo vyznáním, které Anču hodně překvapí. Jak ho vezme? Má u ní Milan ještě šanci? A jak to má Milan se vztahy?

 

Milan se vrátí Anče do života už v pondělí večer. Na čem se domluví? A co jeho vyznání udělá s Ančou?

 

 


 

TV Nova