Muka Bedřicha a Jindry: Proč se Jindra sesype?

Publikováno 9. 3. 2017
Seriál Ulice: Proč se Jindra sesype?
Zdroj: TV Nova

Na těhotnou Jindru toho začíná být moc. Věřila, že to zvládne, že je dostatečně silná. To ale ještě netušila, čemu všemu bude muset čelit. Co pro ni bude poslední kapka? Jak ustojí prozrazení svého tajemství?

Přehrát poslední díl

Bedřich a Jindra nemají na kolaudaci Jindřina nového bytu ani myšlenky. Kvůli ostatním se ale přemůžou, protože ani jeden z nich nechce, aby se nyní v jejich životech někdo moc rýpal a zajímal se, proč kolaudace nemůže být. Jenže právě Ondra, který to všechno spunktoval a který se na kolaudačku už moc těší, Jindře i Bedřichovi nečekaně pořádně naloží. Náhodou totiž odhalí Jindřino tajemství. Neomylně v tom začne dupat jak slon v porcelánu a před ostatními vyzvídat, jak to s jejím těhotenstvím je i kdo je otcem…

 

 

Ondra v tom Bedřicha i Jindru slušně vymáchá. Ovšem to bude jen zlomek toho, čemu Jindra musí čelit a co ji nakonec přeci jen srazí do kolen. Když se pro dítě rozhodla, netušila, jak těžké to všechno bude, jak se jí život převrátí vzhůru nohama, co všechno se změní, jak na její těhotenství zareagují nejbližší i jak těžké pro ni bude setkávání s Bedřichem. Co už neustojí? Co pro ni bude poslední kapkou?

 

Jindra se sesype už ve čtvrtek večer. Co na ni bude již moc? A co všechno se dozví Ondra, který odhalí její tajemství?

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova