Napětí by se dalo krájet: Jak ustojí Anča, Bedřich, Jindra a Petr nečekané setkání?

Publikováno 8. 6. 2018
Seriál Ulice: Jak dopadne setkání Anči, Bedřicha, Petra a Jindry?
Zdroj: TV Nova

Mezi Ančou a Bedřichem to před pár dny docela zaskřípalo kvůli rozvodu. Bedřicha hodně zaskočil Ančin požadavek, aby za ně majetkové vyrovnání vyřešil právník, kterého jí doporučil Petr. V tu chvíli by se dal vzduch krájet. Jak na tom jsou nyní? A jak si vychutná Bedřicha právě Petr?

Přehrát poslední díl

Bedřich si myslel, že rozvod s Ančou proběhne naprosto hladce. Zpočátku se na všem dokázali dohodnout, zdálo se, že Anča nestojí o žádné komplikace stejně jako on. To však neznamená, že by chtěl Anču jakkoliv poškodit, ať už během samotného rozvodu, nebo při majetkovém vyrovnání. O to více ho pak překvapil Ančin požadavek, aby si najali právníka, požadavek, jenž ke všemu ani nebyl z její hlavy. Zároveň Bedřicha zaskočilo i to, že Anča má najednou daleko větší nároky, co se odškodnění týče.

 

Bedřich sice Anče sám nabídl, že se vyrovnají i za firmu, ale Anča to odmítla. Tehdy jí to bylo hloupé, pak však díky Evě a Petrovi změnila názor. Podle nich na to Anča nárok má. A taky jí vysvětlili proč. Jindře se to moc nezdá, podle ní je to tak trochu Ančina pomsta. Příliš do toho ale nerýpe, protože jí je jasné, že tohle si mezi sebou musí vyřešit hlavně Bedřich a Anča. Navíc nemá vůči Anče stále úplně čisté svědomí… Jak nyní dopadne nečekané setkání Bedřicha, Anči, Petra a Jindry? Kdo to moc neustojí a proč? Už nyní vám prozradíme, že Petrovi to nedá a do Bedřicha si s chutí rýpne právě kvůli rozvodu.


V pátek večer dojde i na vraždění pohledem… Jak si Petr vychutná Bedřicha?

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova