Publikováno 19. 3. 2017

Napínavá bitka v Ulici: Jak náročné je takovou RVAČKU NATOČIT?

Zdroj: TV Nova

Dětské hřiště, horší místo si Tony Benda a Jirka Herman ke své rvačce už najít nemohli! Když však rupnou nervy, je jedno kde jste. Proč se tito dva pánové servali? A jak se taková bitka vůbec natáčí? O tom všem v reportáži ze zákulisí!

Přehrát poslední díl

 

Mezi Tonym a Jirkou to vře už delší dobu. Barman Tony si stále nemůže zvyknout na to, že už není jediný muž v životě Digi a jejích dvou holčiček. Nejraději by z jejího života vymazal nesympatického policistu Jirku Hermana. Svoji novou lásku si ale Digi jen tak vzít nenechá. A vypadá to, že už i holkám se začíná Jirka konečně zamlouvat.

 

Rvačka v Ulici - 3
Zdroj: TV Nova

Mezi Tonym a Jirkou to už delší dobu pořádně vře

 

Když se potkají dva kohouti na jednou smetišti, je z toho jasný průšvih. Vzájemná nevraživost Tonyho a Jirky se už celkem snadno přenáší do ostrých hádek, a od nich je malý rok ke rvačce, neboť s výbušnějšími charaktery se emoce na uzdě udrží stěží. A mezi touhle dvojkou to vře už hodně dlouho, A tak se možná není čemu divit, že se napadli. Jak složité bylo natáčení takovéto rvačky? Podívejte se v reportáži!

 

Rvačka v Ulici - 1
Zdroj: TV Nova
 

 

Nepřehlédněte:

 

Další velké zklamání: Co hodně raní Tonyho?


HLASUJTE! Schvalujete Bedřichovo rozhodnutí přiznat Anče, že Jindra je těhotná s ním?

Nova.cz

Diskuze

19.3. | 22:37 romik57
3
Náhlasit nevhodný komentář
No, jestli na této stránce měla být videoukázka, tak jaksi se "někam ztratila"... dopoledne nefungovalo a nejde doteď. ***
reklama