Aktualizováno 11.9. 2017 11:40

Narození dcery Jindry a Bedřicha už tento týden!

Seriál Ulice: Dcera Bedřicha a Jindry přijde na svět už za pár dní...
Zdroj: TV Nova

Dcera Jindry a Bedřicha přijde na svět již za pár dní, i když si Jindra myslí, že má ještě tři týdny čas. Jak zvládne porod? A co všechno narození malé odstartuje? Tento týden bude Ulice plná emocí!

Přehrát poslední díl

Těhotná Jindra je zatím v klidu, protože si myslí, že bude rodit až koncem září. Dokonce zatím nemají s Bedřichem ani vymyšlené jméno pro malou, byť o něm přemýšlejí už několik měsíců. Na prvních návrzích se neshodli, další zatím nepadly. Bedřich si nedovede představit, že by se jeho dcera jmenovala třeba Janis, Jindře se zase moc nezdá jméno po Bedřichově babičce, protože kromě princezny se tak jmenovala i značka ruských aut. Ke konečnému rozhodnutí je zatím nic netlačí, jenže to se brzy změní.

 

 

Jindru již za pár dní překvapí hodně silné kontrakce, po kterých to půjde ráz na ráz. Malá se prostě rozhodne, že už není nač čekat a že chce na svět hned. Jak Jindra zvládne takhle nečekaný porod? Bude při něm i Bedřich, jenž se snaží být malé oporou? Jak se jejich dcera bude nakonec jmenovat? A co její narození odstartuje? Čekají vás díly plné velkých emocí, protože Bedřich se poprvé stane otcem vlastního dítěte a Jindra mámou. O narození malé se navíc dozvědí i všichni jejich blízcí včetně Bedřichovy rodiny. Co to udělá se vzájemnými vztahy? A jak Anča novinku přijme?

 

Z Jindry a Bedřicha se stanou milující rodiče už tento týden! Jak se to podepíše na jejich vztahu? A jak na manželství Liškových?

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

11.9. | 13:41 jana-berkova
1
Náhlasit nevhodný komentář
Seriál to není špatný ale to co tam teď hraje to je hnus
10.9. | 19:51 ladislav-sembera
0
Náhlasit nevhodný komentář
Musel jsem se přihlásit kvůli tomuto článku. Je až k nevíře,kolik lidí si dobrovolně nechává vymývat mozek tímto seriálem. Proto máme ve vládě emana a druhý blb se chystá být premiérem. Běžte do pr............ Je to k pláči.
reklama