Publikováno 19. 2. 2018

NÁVRAT hvězdy Ulice! Které?

Seriál Ulice: Která hvězda se vrátí do Ulice?
Zdroj: TV Nova

Ve všech anketách, kde se její jméno objeví, si přejete, aby se do Ulice vrátila. Nyní pro vás máme skvělou zprávu. Postava, jejíž osudy jste v seriálu sledovali několik let od samého začátku, se v Ulici znovu objeví.

Přehrát poslední díl

V Ulici jste ji vídali od prvního dílu. Dokonce si zahrála i v první scéně, která Ulici odstartovala. Šest let jste se s ní pravidelně setkávali každý všední podvečer, fandili jí, prožívali s ní její radosti i trable, zakázanou lásku, manželskou krizi, rozvod, novou lásku a znovunabyté štěstí i slasti a strasti rodičovské. Dvojčata jí dala občas docela zabrat, ovšem na jejich výchovu nikdy nebyla sama. Přesto to byla ona, kdo měl domácnost na povel, kdo dokázal srovnat děti rázně do latě i kdo jim uměl být velkou oporou, když byly v úzkých. Už tušíte, o kom je řeč? Ano, jedná se o Báru Jordánovou-Krausovou.

 

Před šesti lety se Bára se svou novou rodinou z Ulice sice odstěhovala, ale díky Tereze a Matějovi jste o ní věděli stále. Jen jste ji už v Ulici neviděli. To se však změní. Bára se letos v Ulici opět objeví, a to znamená jediné – znovu se setkáte také s Terezou Brodskou, která Báru hraje. „Nová spolupráce s Terezou Brodskou nás těší a věříme, že jejím návratem uděláme radost všem fanouškům, kteří si postavu Báry oblíbili,“ říká k návratu kreativní producentka Ulice Silvia Klasová. To, kdy a v jaké souvislosti Báru v Ulici znovu uvidíte, vám zatím neprozradíme. Už nyní vám ale můžeme slíbit, že neztratí nic ze svého smyslu pro humor, empatie ani ráznosti.


Podívejte se v naší fotogalerii, jak šel v Ulici čas s Bárou Jordánovou-Krausovou.

 

110

Jak šel čas s Bárou Jordánovou-Krausovou

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Jak šel čas s Bárou Jordánovou-Krausovou - 2

Hodnocení:

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.2. | 10:38 lenka-2209
9
Tak to je milá zpráva po ránu. Báru jsem měla ráda. A mohla by sebou přivést i ...
19.2. | 22:11 jaroslava95
-4
Zase jedna pouze dcera svých rodičů, jako herečka nic moc! Proč si, rádoby ...
20.2. | 23:06 bajkerplatan
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Hrozně nepříjemná herečka
19.2. | 22:11 jaroslava95
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Zase jedna pouze dcera svých rodičů, jako herečka nic moc! Proč si, rádoby herečky, přestože vdané, nechávají jméno svých slavných rodičů? Filipovská, Frejová i Brodská? Asi proto, že by pouze svým uměním neoslnily.
19.2. | 13:59 braunerroman
4
Náhlasit nevhodný komentář
To její fňukání mi fakt nechybělo. Ale ona jinak hrát neumí.
19.2. | 11:25 sharka-68
7
Náhlasit nevhodný komentář
nejsem až tak její fanda, nijak mi tam nechybí,ale chybí mi holky- její nevlastní dcery...
19.2. | 10:38 lenka-2209
9
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to je milá zpráva po ránu. Báru jsem měla ráda. A mohla by sebou přivést i Jiřího Dvořáka,což je moje tajná láska :-D .