(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Lumír a Vendula brečí smíchy: Kterou scénu nemohli natočit?

Publikováno 5. 7. 2018
Zdroj: TV Nova

Stačí jeden malý karambol ve chvíli, kdy se musíte plně soustředit na natáčení, a je vymalováno. Své o tom vědí i představitelé Lumíra a Venduly Václav Svoboda a Anežka Rusevová, kteří se tak odbourali, že nemohli točit dál. A s nimi i celý štáb. Co se stalo a jak to pak vypadalo na place? Podívejte se na jejich zkažené klapky, stoprocentně pobaví i vás.

Přehrát poslední díl

Jakmile je na place rodina Nyklových, o zábavu bývá postaráno. Herci často vtipně dohrávají některé scény pro štáb a občas zkouší sami sebe, kolik toho ještě vydrží, aby nevyprskli smíchy do ostré. O to víc je pak odbourá neplánovaný karambol, který ani ti nejzkušenější neustojí a lehnou smíchy. Pokračovat pak s vážnou tváří je úkol vskutku nadlidský. O tom by mohli vyprávět i Anežka Rusevová a Václav Svoboda, jež znáte z Ulice jako Vendulu a Lumíra. Co se děje v takových případech na place? Podívejte se. Jejich smích zaručeně odbourá i vás.


Proč muselo být přerušeno natáčení u Nyklových? Po zhlédnutí těchto (ne)povedených klapek z Ulice vám to bude jasné. Určitě lehnete smíchy taky.

 

 

 

 

TV Nova