Aktualizováno 30.4. 2017 12:58

Nečekané přiznání Lorenza z Ulice: Jak se student marketingu stal hercem v České republice?

Do Ulice vtrhl jako velká voda a stihl okouzlit učitelku Terezu Jordánovou, ale určitě i řadu divaček. Řeč je herci – Christianu Donatim. Tento pohledný Ital nás vzal na návštěvu domů, kde nám prozradil, jak dlouhou cestu urazil z Itálie až na české televizní obrazovky.

Vypadalo to, že vyrážíme na obyčejný rozhovor se sympatickým hercem Cristianem Donatin. Kdybychom věděli, co nás čeká, ráno raději vynecháme snídani. Christiano se totiž rozhodl, že nám uvaří. A menu bylo opravdu zajímavé. Christiani si na nás připravil rovnou tři chody. Tyčinky s parmskou šunkou jako předkrm, poté špagety s parmskou šunkou a mletým masem jako hlavní chod. 

 

Ulice: Cristiano Donati

Cristianovi se v kuchyni opravdu dařilo

 

Času nebylo nazbyt a tak se Cristiano hned pustil do vaření. A zvládal připravovat hned několik chodů najednou. Během vaření jsme s Cristianem stihli probrat i to, jak se mladý italský herec ocitl v Praze: "Stalo se to tak, že jsem začal studovat na univerzitě v Itálii PR a marketing a vybral jsem si češtinu jako další jazyk. Měl jsem totiž kamarády, kteří studovali v Čechách a ten jazyk mi přišel velmi zajímavý." Jeho učitelka četiny, původem z Olomouce, mu nabídla, aby se pokusil získat stipendium na Karlově univerzitě. Po absolvování stáže si řekl, že až dokončí univerzitu, přestěhuje se do Čech natrvalo.

 

Tereza Jordánová a Ital Lorenzo
Zdroj: TV Nova

Cristianovi to jako Lorenzovi po boku Terezy slušelo


 

Jak se ale student marketingu dostal k hraní v oblíbeném seriálu Ulice, zjistíte v reportáži. Stejně jako to, jak se Cristianovi vaření povedlo.

 

Nepřehlédněte:

 KARLA Z ULICE PROZRADILA: Kdo se bude míchat mezi ni a Máru? Tomu neuvěříte

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama