Nečekaný přírůstek u Davida a Terezy?

Publikováno 10. 2. 2018
Seriál Ulice: David a Tereza začnou řešit nečekaný přírůstek do rodiny...
Zdroj: TV Nova

David toho má díky ředitelování až nad hlavu, ale s Terezou nyní prožívají přímo idylické období. Že by právě to byl ten správný čas na nový přírůstek? David i Tereza to začnou hodně nečekaně a dost narychlo už brzy řešit…

Přehrát poslední díl

Tereza a David mají jeden druhého a jsou tím nejšťastnějším a nejzamilovanějším párem pod sluncem. Jsou si navzájem oporou, prožívají všechno společně, vždy si na sebe najdou aspoň chvilku času, i když David je nyní v jednom kole. Třídnictví v maturitní třídě, zastupování ředitelky Puklické, jež s sebou přináší spoustu starostí a výzev. Ale jak se zdá, pro Davida není žádná výzva dost velká. A tak už co nevidět dojde na další – nový přírůstek do jejich učitelské rodiny.

 

Že by Tereza nečekaně otěhotněla? Už teď vám prozradíme, že o miminko se nejedná. David si totiž všimne opuštěného psa, kterého se rozhodne zachránit. Přivede ho s sebou domů, čímž hodně překvapí své spolubydlící. A nejen je. Davidovi se jeho dobrý skutek docela vymstí doma i v práci, kde on sám poruší školní řád, přestože by měl jít všem příkladem. Co se stane? Davidovi moc do smíchu nebude, zato vy se pobavíte.


David, Tereza a Ota začnou řešit nečekaný přírůstek do jejich rodiny už příští týden. A kdo si ho zahraje? Fenka Jackie Patricie Solaříkové, kterou znáte jako Terezu Jordánovou.

 


 

TV Nova