Publikováno 22. 3. 2017

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Nešika Pfauserová a obnažená Vaculíková! Řekli byste to do holek z Ulice?

Zdroj: TV Nova

Herečky, které se potkaly před lety na natáčení seriálu Ulice, spolu pracovaly i na pohádce Řachanda. Při vzpomínce na natáčení vyplouvají na povrch drsné zážitky! Co holky prozradily?

Denise Pfauserové, kterou fanoušci seriálu Ulice znají jako Olinku z taxi služby, se splnil velký sen. Hlavní roli v pohádce Řachanda si pořádně užívala. Namyšlena a rozmazlená princezna Markéta se musí během příběhu vypořádat s nejednou složitou situací.

Řachanda - princezna

V pohádce se objevuje i další herečka z nekonečného nováckého seriálu. Když se řekne Adriana Pešková, diváci Ulice okamžitě vědí, že jde o Šárku Vaculíkovou. V Řachandě hraje dryádu, duši a ochránkyni lesa. Poradit si s její maskou, nebylo pro zkušené maskéry vůbec jednoduché.

Šárka Vaculíková
Zdroj: TV Nova

Obě herečky zavzpomínaly na první natáčecí den a rozpovídaly se o tom, co všechno se jim přihodilo. Jaké nepříjemné zážitky má Denisa Pfauserová s kávou a růžovými šaty, které na sobě měla celé natáčení? A jak se Šárka cítila, když trávila čtyři hodiny v maskérně, než byla její postava zelená od hlavy až po paty?

110

GALERIE: Kouzelná pohádka Řachanda

Zdroj: oficiální zdroj

Řachanda - 2

Hodnocení:

Nad těmito situacemi se rozhodně pobavíte! Podívejte se na video!

Celou reportáž, ve které se obě herečky rozpovídaly o tom, jak to na natáčení Řachandy probíhalo, uvidíte už v sobotu 25. 3. v pořadu Volejte Novu ve 12:25 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Napínavá bitka v Ulici už v pondělí! Jak náročné je takovou rvačku natočit?

ODHALENÍ: Jaké tajemství ukrývá POHÁDKA ŘACHANDA? Šárka Vaculíková promluvila o skrytém lesním boji

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.