Publikováno 17. 6. 2017

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Netradiční svatba Otíka a Hedviky! Zdánlivě snadné natáčení se nečekaně zkomplikovalo

Zdroj: TV Nova

Svatba jako řemen! Přesně taková bude bez nadsázky ta Otíkova v seriálu Ulice. Už v pátek stane před oltářem s přítelkyní Hedvikou Gregorovou! Na téhle veselce rozhodně bude veselo. To můžeme slíbit, byli jsme totiž u samotného natáčení.

Kdo jste se kdy vdával nebo ženil, jistě víte, že příprava takové veselky není vůbec žádná legrace. Tomu tak je i při přípravě té seriálové veselky. Najít pěkné místo, spíchnout krásné šaty, zajistit velkolepou výzdobu, napéct koláčky, připravit chlebíčky, objednat třípatrový dort, šikovného fotografa, krásnou svatební kytici a svolat svatebčany.To všechno je pro štáb seriálu Ulice hračka. Přesto natáčení svatby patří k nejnáročnějším vůbec. Režisér Stano Sládeček nám svěřil, co natáčení svateb nejvíce komplikuje: „Poslední dobou nepřízeň počasí. Vloni při natáčení svatby Simony s Rudolfem nám místy sněžilo, dneska nám prší, je zima. Ale bojujeme s tím.“

Reklama

 

Seriál Ulice: Svatba Hedviky a Oty - 2
Zdroj: TV Nova

Vypadá to, jako kdyby si herci užívali krásného počasí. Opak je ale pravdou

 

Tvářit se, že je červen, dalo zabrat i hercům. Byly totiž Velikonoce a venku jen pár stupňů nad nulou. Takže se všichni každou volnou chvíli halili do teplých péřových bund. I přes to, že herečky v lehkých šatech a herci v tenkých kvádrech klepali kosu, všichni si natáčení užili. I tak se ale našlo něco, co by na natáčení změnili. Co by to mělo být podle Matouše Rumla alias seriálové Davida, zjistíte v reportáži. Kde ale mimo jiné zjistíte i to, proč je tak náročné natáčet s partičkou Štáfek, Ruml, Rajmont a spol.

 

Nepřehlédněte:

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Polibek Terezy a Davida! Kdy a jak k němu konečně dojde?

PROZRAZENO! Jaké bude finále dvanácté sezony Ulice?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama