Publikováno 23. 2. 2018

NOVÁ POSTAVA: Seznamte se s Johankou! Jaká je?

Seriál Ulice: Jaká je Johanka?
Zdroj: TV Nova

Otu Johanka zaujala hned, jak ji poprvé spatřil. Bez nadsázky se dá o ní říct, že je jiná než ostatní holky. Živá, komunikativní, hezká, navíc se nebere nijak zvlášť vážně. S ní se ani chvíli nenudíte, což člověk s Otovou náturou dokáže ocenit…

Přehrát poslední díl

Excentrická studentka herectví si každého hned získá, byť si o ní třeba myslí, že je pořádně střelená. Johanka se nijak zvlášť neprožívá, život žije naplno, neustále něco podniká. S ní se nikdy nenudíte, protože vás pokaždé překvapí něčím, co prostě v danou chvíli nečekáte. Málokdo stíhá její tempo, pro někoho může být i docela nevyzpytatelná. Nikdy přesně nevíte, jak na tom s ní jste. I když jste na něčem domluvení, Johanka hbitě změní své plány, pokud ji něco jiného nadchne víc. A naopak o sobě dá vědět ve chvíli, kdy to v nejmenším nečekáte.

 

 

Johanka patří ke skupině studentů, jež víc tíhne k alterně a zkouší stále nové a nové věci. Školné platí Johance rodiče, kteří jsou rádi, že dcera studuje. Herectví ji opravdu baví, studium příliš nezatěžuje. Má spoustu volného času, takže si na kapesné přivydělává nejrůznějšími kšeftíky. Johanka je prostě živel, jenž k všemu zaujímá krajní postoj – buď ji to baví, a pak se do toho pořádně položí, anebo nebaví. V takovém případě jde ihned od toho. Čím vším překvapí Otu, který ji začne balit?

 

Živel jménem Johanka vtrhne do Ulice už v pátek večer.

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

27.2. | 09:39 kozlatko
2
Náhlasit nevhodný komentář
No já nevím. Johanka je v mých očích divná. Ale k Otíkovi se asi bude hodit.Na můj vkus je to plašan.