Publikováno 14. 8. 2017

NOVÁ UPOUTÁVKA: Nečekané zvraty, velké výzvy, nové lásky i spousta emocí! Co se bude dít v Ulici na podzim?

Zdroj: TV Nova

Třináctá sezona Ulice bude hned od svého startu pořádně nadupaná. Na co se můžete těšit? Na nové lásky, další velké výzvy, porody, slasti i strasti otců a také pořádná dramata. Podívejte se na novou upoutávku.

Přehrát poslední díl

Pro někoho je třináctka osudové číslo, někomu naopak přináší štěstí. Ulice už za pár dní vstoupí do své třinácté sezony, která přinese opět spoustu nečekaných zvratů, velké i lásky, další výzvy a příležitosti, nové postavy, humor i pořádná dramata. Co vás čeká?Věrka se potká se svou láskou z mládí. A rozhodně ji to nenechá chladnou stejně jako jejího manžela, jenž o ni bude muset začít bojovat.

Jindře a Bedřichovi se už brzy narodí potomek, což se samozřejmě podepíše na osudech celé rodiny Liškových a také Miloše, který se k nim do rodiny už také počítá.

 

 

Gábinu čekají nové začátky, a to hned v několika směrech. V jejím životě se objeví nový muž, který se bude muset popasovat s tátou Šímy Hynkem a otcem Gábiny Mastným. Před několik velkých výzev bude postavená i samotná Gábina, a to nejen kvůli vztahům, ale také kvůli práci.

 


Mezi Terezou a Davidem to bude i po prázdninách hodně jiskřit, ovšem Alena zdaleka neřekla poslední slovo. Naopak. O Davida začne tvrdě bojovat. Navíc se znovu objeví i Lorenzo, jenž má o Terezu pořád zájem. My už vám teď můžeme slíbit, že v tomhle vztahovém propletenci pořádně přituhne a že v něm budou jiskry lítat na všechny strany.

 

 

K velkým změnám dojde u Maléřových. Martin se bude muset porvat s novou prací, Veronika má slibně nakročeno k návratu ke své původní profesi. Doma budou mít hodně veselo nejen díky Marcele, která u nich bude čím dál častěji, ale hlavně díky Filipovi, jehož puberta dá všem docela zabrat.

 


Adriana věří, že konečně našla toho pravého. Kdyby tušila, co je její princ na bílém koni zač, možná by trochu přibrzdila nebo rovnou zařadila zpátečku. Jenže Robert to s ženami umí, a tak si Adriana bude lítat na svém růžovém obláčku, zatímco Robert si půjde bez skrupulí za svým…

Vztahovým peripetiím se nevyhnou ani Mára a Karla, u kterých platí, že protiklady se přitahují. Sice spolu začnou chodit, ale jednoduché to rozhodně mít nebudou, a to nejen kvůli Karlině profesi, své zaneprázdněnosti a Věrčiným zásahům.

 


Lumír a Světlana stojí před nečekaným problémem. Lumír by se rád vrátil do vysoké komunální politiky. Má to ale háček. Radnici nyní šéfuje jeho manželka. Pro Nyklovou to je jasné znamení, že by si měli doma opět prohodit své role. Ovšem tak jednoduché to není. Navíc i u Nyklových se začnou řešit trable s láskou. Vendule se totiž vrátí do života Mário, který jí před rokem zlomil srdce.

 

 

Simona a Rudolf si opět užijí své s Pepanem, jemuž se narodí další potomek. To pro něj znamená nečekané komplikace, protože dostane na starost šestiletou dceru Jiřinku. Pomáhat mu budou ze všech sil hlavně Simona a Rudolf, jimž se konečně začnou naplno plnit jejich tajná přání. Jaké je to největší?

 

Ulice bude opět plná emocí a nečekaných zvratů! Nenechte si ujít nové díly třinácté sezony, která startuje na TV Nova už 21. srpna.

 

 

 

 

Anketa

Na čí příběh se těšíte nejvíc?

Hlasovalo 2853 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama