Aktualizováno 2.1. 2018 11:34

ODHALENÍ Z ULICE: Martin Finger promluvil o Evženově vztahu s Aničkou! Budou to mít hodně těžké

Zdroj: TV Nova

Evžen Šmýd už se v seriálu Ulice nějaký ten pátek postupně sbližuje s Aničkou Liškovou. Jak jejich vztah dopadne a co se bude dít v nových dílech Ulice? Herec Martin Finger a kreativní producentka seriálu Sylvie Klasová se pořádně rozpovídali!

Přehrát poslední díl

Anička ani Evžen to před svátky neměli vůbec jednoduché. Nejprve si Anička zranila nohu a Evžen pak vzhledem k okolnostem a zvratu ve vztahu Adriany a Roberta ještě před Vánoci odjel zodpovědně na posilovací léčbu vyléčených alkoholiků, aby mezi svátky nenašel oporu v alkoholu. Jak to s nimi bude v nových dílech? „S Aničkou to bude tak, že každý máme za sebou nějaké životní vztahové peripetie. I když to mezi nimi jiskří, tak je to složité sbližování, “ prozradil představitel Evžena Martin Finger.

Snídaně s Novou Martin Finger
Zdroj: Nova.cz


Ve studiu byl při rozhoru i asistenční pes Sunny. Je možné, že si v seriálu zahraje i on? Podle slov kreativní producentky Silvie Klasové je natáčení s dětmi a zvířaty vždycky velmi složité, ale není vyloučeno, že by se v jednom z dílů mohl někdy v budoucnu objevit. „Když do toho půjdete, tak tu scénu s ním chci mít já, “ zamluvil si hned natáčení se Snídaňovým štěnětem Martin.

Seriál Ulice: Marcela všechny pořádně vyděsí...
Zdroj: TV Nova


A co velkého se stane v Ulici na začátku tohoto roku? Velmi složité to bude u Adriany. Robert si totiž na radnici najde spojence Radka Mastného a jejich společné záměry postihnou i rodinu Nyklových. Velké změny se budou dít i u Maléřových, kteří oslaví výročí svatby a čekají je velké starosti s Marcelou. A v seriálu se můžeme těšit i na další novou postavu! Kdo vstoupí do života Tereze Jordánové? V seriálu si zahraje pejsek Patricie Solaříkové! Na celý rozhovor se podívejte ve videu.

 

Seriál Ulice sledujte každý všední den od 18:25 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

kuci TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.