Aktualizováno 20.1. 2018 12:08

ODHALENO! Jak si scénáristé poradili se zraněním představitelky Vilmy Nyklové? Tohle oblíbenou drbnu z Ulice čeká!

Zdroj: TV Nova

Když dlouhodobě onemocní některý seriálový herec, nastávají krušné časy nejen pro nemocného, ale také pro štáb. Vše se totiž musí narychlo předělat nebo přepsat. Co přesně se v takových krizových situacích dělá?

Přehrát poslední díl

I obyčejná chřipka dokáže člověku pěkně zkomplikovat život. Místo původních plánů nezbývá nic jiného, než zrušit veškerou práci a povinnosti a zalehnout do postele. To samé řeší i oblíbení herci ze seriálů televize Nova. Jen s tím rozdílem, že na ně spoléhá celý štáb! A ten pak musí hodně rychle zasednout a celou situaci nějak operativně vyřešit.

Seriál Ulice: Koho čeká největší vánoční překvapení? - 22
Zdroj: TV Nova


Jednou z možností je celé natáčení dotyčnému posunout na dobu, až bude úplně zdravý. Další z variant je, pozměnit postavě dějovou linku a přizpůsobit ji aktuálnímu stavu herce. Přesně tak postupovali i tvůrci seriálu Ulice ve chvíli, kdy se dozvěděli, že si představitelka oblíbené drbny Vilmy Nyklové ošklivě zlomila nohu.

Silvia Klasová
Zdroj: Nova.cz

Scénáristé ale celou situaci vyřešili na jedničku. Drobné komplikace už zkrátka k životu patří! Jak to dopadne s Vilmou Nyklovou a co dalšího už scénáristé v seriálu řešili? Nejen to prozradí kreativní producentka seriálu Ulice Silvia Klasová v reportáži!

Seriál Ulice: Vánoce u Nyklových - 11
Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci

Diskuze

20.1. | 12:37 bajkerplatan
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Proč se čobolka ostřihaná podle hrnce montuje do českého seriálu tvl? Deportovat odkud přitáhla