Aktualizováno 7.12. 2017 10:22

Velké přání Patricie Solaříkové: Materiální stránka je absurdní! K Vánocům chce něco důležitějšího než dárky

Zdroj: TV Nova

Nejkrásnější svátky v roce jsou již za dveřmi. Jak se na ně těší představitelka Terezy Jordánové z Ulice? Patricie Solaříková prozradila, co by si tento rok na Vánoce nejvíce přála!

Přehrát poslední díl

Patricie Solaříková má Vánoce opravdu ráda. Tráví je samozřejmě hlavně s rodinou a celý rok se těší, že nebude nic dělat. „Já mám Vánoce od 23. až do 29. prosince, kdy odjíždíme s kamarády na chatu oslavit Silvestra, a vracím se 2. ledna. Takže mám takový čtrnáctidenní veget a miluji to,“ prozradila představitelka Terezy Jordánové z Ulice.

Shánění vánočních dárků je jednou z mála z věcí, kterou Patricie nedělá na poslední chvíli – když jí něco padne do oka, klidně koupí vánoční dárek pro někoho už v březnu!

113

GALERIE: Patricie Solaříková

Zdroj: Soukromý archiv

Ze zákulisí focení kalendáře Psí život 2017 - 6

Hodnocení:

A co by si oblíbená herečka přála ze všeho nejvíce? „Já bych si přála, aby na sebe byli všichni lidé hodní, nezáviděli si a nebyli nemocní. Ta materiální stránka věci je úplně absurdní. Lidé se honí za kariérou, penězi a mezitím jim doma odrůstají děti. Je to smutné, kam se ta doba dostala. Já bych si hrozně přála, aby ti lidé dokázali zvolnit a nehonili se za ničím, protože nic za to nestojí,“ dodala Patricie Solaříková. Co dalšího prozradila? Podívejte se na celý rozhovor!

 NEPŘEHLÉDNĚTE:

don

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.