Publikováno 13. 3. 2012

Pavla: Průšvih! Prásk ví o naší minulosti

Seriál Ulice: Pavla tuší průšvih...
Zdroj: TV Nova
Témata:

A je to tady! Pavlin pekelný týden se rozjíždí na plné obrátky. Stačí jeden telefonát Lumírovi z Prásku a půjde do tuhého. Pavla začne jako o život zažehnávat průšvih, který se valí jak lavina. Kriminální minulost!?

 

„Je to dobrý. Kromě toho Lumírova vyjádření nic víc neotiskli. Třeba to na nás přece jen nevyšťourali a bude to v klidu. Protože jestli by na TO přišli, tak by to byl opravdu průser až na mraky,“ ulevilo se Pavle Rambouskové, když prolistovala poslední číslo Prásku. To ale ještě netuší, co ji už v nejbližších hodinách čeká.

PŘIPOMEŇTE SI:
Lumírovo nadšení z otištění jeho vyjádření
 
Je to v suchu
„Mě ani mou budoucí manželku nikdo očerňovat nebude! Jsme čistý jak lilie. A ještě na těch pisálcích něco vysoudím. Nenechám se přece jen tak vláčit bahnem,“ nadýmá se spokojeností Lumír Nykl. Bude ale stačit jeden telefonát z Prásku hned po ránu, aby mu hodně rychle sklaplo. A začal ještě rychleji nabírat na obrátkách. Tohle už je jiné sousto!

PŘIPOMEŇTE SI:
Strach zlatokopek z provalení jejich minulosti
 
 
Pavla na prášky, noční můra se rozjíždí. V Prásku TO vědí! Co? Pavlino tajemství začne lézt na povrch ve středu večer v 18:30.


PŘIPOMEŇTE SI:
Pavlinu snahu rozmluvit Lumírovi žalobu Prásku


 
 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama