Publikováno 12. 4. 2012

Podrazí Miller Lumíra?

Seriál Ulice: Podrazí Miller Lumíra?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Jak dostat Lumíra tam, kam potřebují? Jak zajistit, aby zakázku dostal Vestavinvest, aniž by to mohl kdokoliv jakkoliv napadnout? Když neprošly nové podmínky výběrového řízení, Hložánek s Mastným to zkusí přes Millera. Podrazí Pavel svého bývalého chlebodárce?

 

„Tak Lumír nám chce dělat potíže… No, jak myslí. Miller bude třeba daleko rozumnější než on. Musíme se s ním co nejdříve sejít. Dělal Lumírovi poradce, určitě mu důvěřuje. Takže by mu mohl poradit i to, aby konečně přestal do toho výběrovýho řízení tak šťourat. Jsem si jistej, že Millerovi se bude do začátku něco na přilepšenou hodit,“ kuje pikle proti Lumírovi Antonín Hložánek. Ve hře už je toho příliš hodně. Vestav prostě to jejich výběrové řízení vyhrát musí.

PŘIPOMEŇTE SI:
Lumír si podává Hložánka
 
Mají smůlu
„Já jsem tu starostou, já za to nesu zodpovědnost. To výběrový řízení se manipulovat nebude! Dokud Hložánek s Mastným ty podmínky neopraví a nevyhodí z nich ten spornej odstavec, mají smůlu. Nic jim nepodepíšu,“ má jasno Lumír Nykl. Na něj si jen tak nepřijdou. Opravdu? A co když proti němu použijí jeho vlastní a zatím i nejsilnější zbraň? Co když přesvědčí Millera, aby nenápadně hájil dobrou radou na rozloučenou jejich zájmy? A opravdu by Lumír Millerovi po tom všem, co si od něj vyslechl, ještě důvěřoval?

PŘIPOMEŇTE SI:

Millerovu vražednou upřímnost
 
 
Hložánek s Mastným se budou snažit nasadit proti Lumírovi jeho bývalého poradce v pátek večer v 18:30. Podrazí Miller Lumíra?


PŘIPOMEŇTE SI:
Hložánkovu a Mastného snahu prosadit Vestavinvest
 


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama