Aktualizováno 21.8. 2017 08:36

PRAVDA o zdravotním stavu Pavly Tomicové a jejím pokračování v Ulici

Seriál Ulice: Pavla Tomicová jako Simona Hložánková
Zdroj: TV Nova

V posledních dnech se objevily nejrůznější spekulace o tom, že by Pavla Tomicová, kterou znáte z Ulice jako Simonu Hložánkovou, měla v seriálu skončit kvůli vážnému zdravotnímu stavu. Jaká je pravda? Jak na tom oblíbená herečka skutečně je?

Přehrát poslední díl

Reklama

Pavla Tomicová, představitelka Simony Hložánkové, před pár dny všechny šokovala svým zhubnutím. Sama herečka přiznala, že se jí podařilo shodit pětadvacet kilo. O žádné drastické hubnutí či vážnou nemoc se ale nejedná. Sympatická herečka shazuje kila už pár měsíců díky změně životosprávy.

 

Seriál Ulice: Pavla Tomicová jako Simona Hložánková
Zdroj: TV Nova

 

„Není pravda, že bych byla vážně nemocná nebo že bych dokonce hladověla. Naopak jím více než kdy předtím, a stejně hubnu. Změnila jsem životosprávu, začala jíst pravidelně a mnohem častěji než dřív, k tomu jsem přidala i více pohybu. K této změně životního stylu mne přiměl slabý diabetes, který mi naměřili, ale opravdu to není nic vážného. Všechny ujišťuji, že se cítím výborně a jsem ve skvělé kondici. Podobnou změnu životního stylu mohu všem jen doporučit,“ vzkazuje svým fanouškům Pavla Tomicová, jež se těší pevnému zdraví. Hodně ji proto rozhořčily spekulace, které se na téma jejího zdravotního stavu v posledních dnech vynořily.

 

Seriál Ulice: Pavla Tomicová jako Simona Hložánková
Zdroj: TV Nova

 

V souvislosti s tím se začalo mluvit také o odchodu sympatické herečky z Ulice. Kreativní producentka Ulice Silvia Klasová to těsně před startem nové sezony uvádí na pravou míru: „Simonu a její blízké čekají na podzim velké děje a zajímavé zápletky. Fanoušci Pavly Tomicové i Ulice se mohou těšit na díly plné humoru a emocí, jak jsou u Simony zvyklí. Je pravda, že v současné době Pavla Tomicová již nové díly nenatáčí. Simonin příběh se na podzim naplní, Simona bude konečně šťastná a splní se jí její největší přání. Postavu Simony pak čeká pauza, ale mohu všechny ubezpečit, že tím Simona v Ulici opravdu nekončí. Jen na nějaký čas dostanou více prostoru osudy jiných postav.“

 

 

Se sympatickou Pavlou Tomicovou se v Ulici již brzy opět setkáte. Její Simonu nyní čekají velké děje. Do života se jí znovu vrátí exmanžel Pepan, jemuž se převrátí život naruby, a spolu s ním i jeho šestiletá dcera Jiřinka, což přinese spoustu humorných situací.

 

 

Seriál Ulice: Simoně a Rudolfovi se vrátí do života Pepan s dcerou Jiřinkou
Zdroj: TV Nova

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

23.8. | 07:31 adnachiel
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Mi teda chybět nebude. Klidně ať se nevrací.
21.8. | 08:53 manka42
13
Náhlasit nevhodný komentář
Konečně normální vysvětlení,děkuji.
Reklama
reklama