Aktualizováno 3.9. 2016 12:22

Představitelé Viki a Tobiáše o svém vztahu: Proč na sebe museli dva roky čekat?

Seriál Ulice: Sabina a Vincent
Zdroj: V Magazine

Sabina Rojková, kterou znáte z Ulice jako Viki Horákovou, přiznala na chatu, že na rozdíl od Viki je zadaná. Chodí s Vincentem Navrátilem, kterého v Ulici uvidíte již v pondělí coby nového spolužáka Viki, Franty a spol. Co o svém vztahu prozradili?

Přehrát poslední díl Ulice

 

Sabina Rojková a Vincent Navrátil hrají v Ulici spolužáky Viki Horákovou a Tobiáše Slámu. Spolužáky byli donedávna i v reálu. Oba totiž studovali na Pražské konzervatoři. Právě tam se seznámili, a hned si i padli do oka. Jiskra ale přeskočila až o pár měsíců později na natáčení filmu Poslední cyklista, v němž hráli zamilovaný pár.

 

Seriál Ulice: Sabina a Vincent
Zdroj: TV Nova

 

„Byla to láska na první pohled, která trvá doteď,“ shodují se oba. Přesto uplynuly dva roky, než spolu začali chodit. „Museli jsme k sobě dozrát,“ vysvětlují. Vincent se chystal na zkušenou do Anglie, kde nakonec zakotvil na rok. Kvůli tomu jim proklouzla mezi prsty další krásná společná práce – hlavní role v představení Romeo a Julie v Divadle na Vinohradech. Sabina roli Julie získala, jejím partnerem je v tomto představení ale Marek Lambora.

 

 

Po návratu složil Vincent rozdílové zkoušky, takže mohl pokračovat ve studiu na konzervatoři ve své bývalé třídě. Se Sabinou si sice nejslavnější zamilovaný pár všech dob v divadle zatím nezahráli, v soukromí však spolu začali krátce na to randit. A jsou spolu až doteď. My jim držíme palce, aby jim to i v budoucnu klapalo stejně jako doposud. A kdo ví, třeba si jednou zahrají zamilovaný pár v Ulici…

 

Sabinu Rojkovou a Vincenta Navrátila uvidíte jako spolužáky Viki a Tobiáše už příští týden. Jejich společné scény vás budou stoprocentně bavit.

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

8.9. | 09:54 tomik1001
2
Náhlasit nevhodný komentář
Viki to je naše koketa :-)
4.9. | 18:26 miomiu
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Zilkovi utoci ze vsech stran!!!!!!!!!!!!!! FUJ
4.9. | 07:32 adnachiel
4
Náhlasit nevhodný komentář
Vincent Navrátil je velký sympaťák a talentovaný mladý muž.
reklama