VIDEO: Jak se bude vyvíjet vztah Gábiny a Aleše? Představitelka Jitky Farské prozradila, jak to v Ulici bude dál

Aktualizováno 13.2. 2018 17:25
Zdroj: TV Nova

Ilona Svobodová, představitelka Jitky Farské z Ulice, prozradila, jakou roli sehraje ve vztahu Gábiny a Aleše. A jak to nyní se zamilovaným párem bude?

Přehrát poslední díl

Známá česká herečka a dabérka Ilona Svobodová, kterou diváci vídají v seriálu Ulice v roli Jitky Farské, v rozhovoru prozradila, co její postavu v v nadcházejících dílech čeká. Na co se fanoušci mohou těšit a jak sama herečka vnímá svou roli? „Pro mě je velká změna, že skončilo kadeřnictví a je z toho salón,“ svěřila se Ilona hned na začátku. „Jitka Farská rozumí všemu, je citlivá, všem poradí, takže budu opět všem radit,“ smála se  herečka. „Gábina bude mít problém ve vztahu a bude si samozřejmě chodit ke své starší kolegyni pokecat,“ doplnila ještě.

Ilona Svobodová
Zdroj: oficiální zdroj

Herečka se také otevřeně rozpovídala o svých hereckých začátcích: „Jak si lidi představují,  že se topíme v penězích, tak já si myslím, že kdyby se mnou strávili jeden den, asi by se mnou neměnili. Já hraju v šesti divadlech, to znamená, že hraju skoro každý den, vyučuji, točím Ulici a ještě jsem se teď vrátila do dabingu. Některý den pro mě má i těch 20 hodin,“ rozpovídala se.

 

Co dalšího herečka prozradila? Celý rozhovor najdete ve videu!

 

Seriál Ulice sledujte každý všední den od 18:30 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ