Publikováno 14. 5. 2017

PROZRAZENO: Co se bude dít v Ulici koncem května? Okouzlená Adriana, provalené průšvihy i překvapivá záchrana

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Na každého jednou dojde. Ti, kteří si nedají říct, dostanou právě v těchto dnech docela za uši. Někomu pomůže nečekaná záchrana, někdo se bude dusit ve vlastní šťávě. Ovšem konec května také přinese nečekaná jiskření. Co se bude dít?

Přehrát poslední díl

Provalený průšvih
Obálka s modrým pruhem nikdy nevěstí nic dobrého. Tentokrát ji dostane Mára, kterého dost vykolejí. Nejedná se o žádnou upomínku, což se hned nabízí. Mára se dostane do hledáčku policie, jež po něm začne vymáhat pokutu za rychlou jízdu. Má to ale jeden malý háček. Mára v lokalitě, kde měl rychlost údajně překročit, nebyl už pár měsíců… Jedná se jen o úřední omyl, nebo se na Máru a jeho blízké řítí zase nějaký průšvih?

 


Okouzlená Adriana
Adriana začíná věřit, že našla svého prince na bílém koni. Zachránil ji, když se ocitla v dost nepříjemné situaci, je stále usměvavý a galantní, k tomu nesmírně šarmantní a charismatický. Čím déle ho Adriana zná, tím více ji zajímá, tím více je jím okouzlena. Ale i on má svá velká tajemství, o kterých nemá Adriana ani tušení… Kdo Adrianě padl do oka? A co před ní tají?

 

 


Jindra se sype

Těhotná Jindra se snaží nenakládat Bedřichovi víc, než už má naloženo. Je jí jasné, že u něj je a bude na prvním místě Anča, které nechtěně hodně ublížil, když se jí přiznal, že čeká dítě právě s ní. Na Ančině psychice se stresy posledních měsíců nehezky podepsaly, takže teď potřebuje oporu svých blízkých víc než kdykoliv předtím. Ale Bedřichovu oporu potřebuje i Jindra, na kterou je toho v poslední době už moc. A přestože nemá ve zvyku fňukat, přijde chvíle, kdy to už prostě neustojí… Co bude poslední kapkou? S čím se Jindra svěří Ondrovi?

 


Se Simonou je zle
Někomu stačí jedno velké varování, aby šel do sebe a rychle změnil svůj životní styl, než bude pozdě. A někomu prostě není pomoci. Třeba taková Simona si stále nedá říct. Místo aby odpočívala, jak jí nařídil lékař, pořád pracuje, aby jí salon nezkrachoval. Tentokrát se jí ale její partyzánština v kadeřnictví docela vymstí. Simona totiž neodhadne své síly a šeredně na to doplatí… Co se stane? Proč si o ni začnou její blízcí dělat obrovské starosti?

 


Evženův zákrok

Každý, kdo to jednou zažil, se modlí, aby ho to už nepotkalo. Zablokovaná záda dokážou člověka pořádně potrápit. Vlastimil Pešek o tom ví už své. A bohužel bude opět trpět jako zvíře. Jenže k lékaři jít nechce. Raději se svěří do rukou Evženovi, který údajně ví, jak ho bolesti zbavit. Ale když se ozve hlasité křupnutí, všem pořádně zatrne… Jak na tom bude Vlastimil Pešek po Evženově zákroku?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Na konci května přinesou nejednu překvapivou situaci…

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

14.5. | 16:56 deana87
8
Náhlasit nevhodný komentář
Wooohoooo. To sem na to zvědavá.
reklama