Publikováno 10. 6. 2017

PROZRAZENO! Jaké bude finále dvanácté sezony Ulice?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Další sezona Ulice se pomalu blíží ke svému vrcholu, kterým bude svatba Hedviky a Oty. Než ti dva stanou u oltáře, dojde v Ulici ještě ke spoustě překvapivých zvratů a nečekaných událostí. A také se objeví hned dvě nové postavy! Na co se ještě můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Reklama

Ema a těhotná Jindra tváří v tvář
Zatímco u Oty a Hedviky vrcholí svatební přípravy, u Liškových dojde k jednomu nečekanému a pro obě strany hodně nepříjemnému setkání. Ema stane náhle tváří v tvář těhotné Jindře, na kterou má pifku od chvíle, co se o ní a Bedřichovi dozvěděla. Právě jí klade za vinu všechno zlé, čím si Liškovi v poslední době prošli. Jak k tomuto setkání vlastně dojde? A jak ho Ema i Jindra ustojí?Adrianina pohádka s Robertem
Adriana odlétá již brzy na celé léto do Jihoafrické republiky. Večer před odletem ale překvapivě nestráví s rodinou, nýbrž s Robertem, jenž ten den slaví narozeniny. Adrianě se Robert hodně líbí, rozumí si s ním, tajně doufá, že on je konečně ten pravý. A právě po tomhle večeru si tím už bude jistá. Robert jí totiž přichystá takové překvapní, že Adriana oněmí úžasem. Něco takového zatím znala jen z romantických filmů. Nyní takovou romanci sama zažije se vším, co k pohádkovému večeru s princem na bílém koni patří… Čím Robert u Adriany zaboduje? Co všechno se stane těsně před Adrianiným odletem?

 

 


Věrka opět řeší Márovy vztahy
Čím více se Mára a Karla sbližují, tím menší radost z toho má Věrka. Jirkovu parťačku z kriminálky rozhodně nepovažuje za tu pravou pro svého syna. Karla podle ní stále někde honí zločince. O tom, že by o Kryštofa vzorně pečovala, nebo s ním dokonce v dohledné době plánovala dítě, nemůže být ani řeč. A protože Věrka chce pro syna to nejlepší, zase jednou vezme jeho osud do svých rukou… Čím Věrka šokuje Karlu? A jak se její čin podepíše na vztahu Karly a Máry?

 

 


Martinův výbuch
Na Martina se to sype ze všech stran. Kvůli zdravotnímu handicapu nemůže dělat práci, která ho baví. Veronika ho před nedávnem hodně ranila, když se mu přiznala, že teď nechce další dítě. Navrch je Martin frustrovaný z práce sanitáře v nemocnici, jež je velmi náročná, ale špatně ohodnocená. Když se k tomu připočítá konkurz, který s ním pořádně zamává, přetažený Martin to už neustojí a zajde upustit páru do hospody. Bohužel to odnesou nejen Bedřich a Šárka. Martin se postará o pořádný šok a dost nepříjemné chvilky také svým blízkým… Co se stane? Proč se Martin vrhne na Bedřicha a hodně vyděsí i všechny doma?

 

 


Svatba Hedviky a Oty
Den D Hedviky a Oty je tu! Ještě před půl rokem by tomu nikdo nevěřil, přesto se ti dva berou. A svatba to bude opravdu jako řemen! Nečekaně se na ní totiž objeví někdo, kdo by na ní rozhodně být neměl, někdo, kdo zamotá hlavu všem přítomným. Dokonce i rázná a pohotová Boženka Puklická se dá na modlení, a to už je co říct. Navíc bude viset ve vzduchu také jeden hodně žhavý polibek… Proč na Otovu a Hedvičinu svatbu všichni hned tak nezapomenou? Co všechno se na ní přihodí? A jak je to s tím polibkem?

 

Nenechte si ujít finále dvanácté sezony Ulice! Do prázdnin vás čeká ještě spousta překvapivých zvratů.

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama