Publikováno 19. 5. 2017

PROZRAZENO: Jaký bude přelom května a června v Ulici? Divoká rozlučka, komplikace v těhotenství, velké průšvihy i pořádné trapasy

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Poslední květnové dny přinesou nejen Vendulino radikální rozhodnutí, ale také jeden pořádný průšvih, který bude řešit policejní tandem Jirka – Karla. A protože se blíží svatba, je nejvyšší čas i na rozlučky se svobodou, které budou hodně divoké… Co všechno přinesou nové díly Ulice?

Přehrát poslední díl

Reklama

Vendulino nečekané rozhodnutí
Vendula přišla do Ulice před tři čtvrtě rokem, aby poznala svého biologického tátu, o kterém dlouho neměla ani tušení. Spolu s ním našla i novou rodinu, myslela si, že jí s nimi začne nový život. Jenže pak se znovu zamilovala do toho nepravého, a rázem bylo všechno špatně. Vendula si to zavařila u Světlany i babičky natolik, že nyní zvažuje, jak dál. Má zůstávat tam, kde jí jen nadávají nebo ji úplně ignorují?

 


Lekce pro Alenu

Alena je hodně ambiciózní v profesním i soukromém životě. Má jasnou představu o své budoucnosti, která se však moc neslučuje s tím, jak si svůj život představuje její kluk. Podle Aleny se David na gymplu jen zbytečně zahazuje, jenže se jí stále nedaří přimět ho, aby odešel za lepším. Po konfliktu, který spolu nedávno měli, trochu změnila taktiku, takže David nemá nejmenší tušení, že Alena si jde stále hodně šikovně za svým. Jenže už brzy Alena nečekaně narazí. Do pusy si totiž vezme neschopné manažery ve školství, aniž by zaregistrovala, že ji pozorně poslouchá i jedna ředitelka školy… Jak Boženka Puklická zareaguje? A jaké to bude mít důsledky?

 


Komplikace v těhotenství
Jindra své těhotenství nikterak neprožívá. Snaží se fungovat úplně normálně, jenže po poslední kontrole u lékaře je najednou všechno jinak. Jindra se dozví docela špatné zprávy, které s ní dost zamávají, zprávy, které se týkají nejen jejího zdravotního stavu, ale také zdraví jejího dítěte. A na Jindru toho najednou bude moc… Co je s Jindrou? Kdo jí bude v těchto těžkých chvílích oporou?

 


Průšvih Páti a Julie

Čeho všeho je člověk schopný, aby si splnil svůj sen? A čeho všeho je schopné dítě, aby získalo to, po čem touží? Digi své sedmileté dcery nikterak nerozmazluje a rozhodně jim nesplní každé přání, se kterým za ní přijdou. Což ovšem neznamená, že by to holky na ni nebo na Jirku různě nezkoušely. Tentokrát to ale bude přeci jen trochu jiné. Když holky nedostanou, co chtějí, udělají něco, co je hodně přes čáru, něco, co si v žádném případě nesmí dítě dovolit… Co vyvedou? A jakou lekci kvůli tomu dostanou?

 


Rozlučka se svobodou
Termín svatby Oty a Hedviky se nezadržitelně blíží, takže je nejvyšší čas na pořádnou rozlučku se svobodou. Jak by měla vypadat, aby to byl pro nastávajícího ženicha i všechny ostatní zážitek na celý život? Mojmír Kalina má v tomto jasno – bez kulturního programu, který se v takových případech očekává, by to nešlo. Ale těžko říct, kdo ho očekává víc a kdo si ho nakonec i víc užije. Nastávající ženich, samotný Mojmír nebo ženichovi parťáci Matěj a David?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Jsou plné emocí i humoru, přesně jak máte rádi.

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

21.5. | 19:51 manka42
11
vy paka vypatlaný, jak můžete přát ženský aby potratila,to měla raději potratit ...
21.5. | 07:37 adnachiel
-14
Doufám, že hnusná Jindra konečně potratí, a vše se vrátí do normálu.
23.5. | 09:19 malena21
5
Náhlasit nevhodný komentář
adnachiel co ty si za hnusáka tohle přát ženské byť jen seriálové, taky se ptám co vy jste za nadlidi, když je pro vás Jindra -hnusná- mě tak nepřijde je jako Anča ta taky není vrchol krásy
21.5. | 19:51 manka42
11
Náhlasit nevhodný komentář
vy paka vypatlaný, jak můžete přát ženský aby potratila,to měla raději potratit vaše matka vás,takový bezmozky.
21.5. | 19:30 maxfox
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Doufám,že seriál brzy skončí.
21.5. | 10:02 sabatin
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Také,doufám,že Jindra potratí,stejně,by to dítě bylo nenormální.
21.5. | 07:37 adnachiel
-14
Náhlasit nevhodný komentář
Doufám, že hnusná Jindra konečně potratí, a vše se vrátí do normálu.
Reklama
reklama