Aktualizováno 6.10. 2017 19:54

PROZRAZENO: Loupež, temné výhrůžky, podrazy i velké změny! Co se bude dít v Ulici ve druhé polovině října?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova
Témata:

V Ulici opět začíná pořádně přituhovat. Již brzy v ní dojde k loupeži, nad kterou zůstává rozum stát. A rozhodně se právě tento čin neobejde bez následků. Ovšem nejen to. Obrovský podraz na Gábinu chystá Květa, u Maléřových ještě více zhoustne atmosféra, u Simony naopak dojde k velkým změnám… Co se bude dít?

Přehrát poslední díl

Loupež v Ulici
Domov považujeme za své útočiště, místo, kde se cítíme v bezpečí. Jenže stačí málo, abychom o tento pocit přišli a začali se bát i vlastního stínu. O tom by mohl vyprávět každý, koho v noci přepadli doma zloději. Jejich drzost je čím dál větší, mnohdy se nezastaví opravdu před ničím. Od loupeže je neodradí dokonce ani majitel spící ve své posteli. Přesně takový zločin se stane už brzy také v Ulici… Ke komu se v noci vloupou zloději? A jaké to bude mít následky? Ulice tímto příběhem opět otevírá další velké téma, které se dotýká každého z nás – téma vykrádaček bytů a bezpečí ve vlastních domovech.

 


Květin podraz na Gábinu
Co všechno se může skrývat za nevinnou nabídkou pomoci a půjčky na rozjezd podnikání? Jakmile o něčem takovém začne uvažovat podnikatelka Květa Vavrušková, je celkem jisté, že je za tím nějaký háček. Květa nikdy nic nedělá jen tak, o nezištné pomoci u ní nemůže být ani řeč. Ve chvíli, kdy Radkovi Mastnému navrhne, aby společnými silami pomohli jeho dceři Gábině, jež by si ráda pořídila vlastní salon, má Květa už všechno dopředu spočítané a promyšlené tak, aby z toho ona sama vytěžila co nejvíc. Jaký podraz chystá? A jak se k tomu postaví Radek Mastný?


 

Problémy s Filipem
Téměř každý rodič dospívajícího dítěte tohle moc dobře zná. Potomek má najednou na všechno vlastní názor a rád by vše řešil po svém. A když ne úplně všechno, tak alespoň věci, jež se ho bezprostředně týkají. Nejinak je tomu také u Maléřových, kteří zjišťují, že puberta jejich syna bude mít zřejmě mnohem bouřlivější průběh, než čekali. Dnes dojde dokonce i na hodně silná slova a práskání dveří – z Filipova pohledu samozřejmě oprávněně, protože jsou věci, do kterých by se mu rodiče montovat neměli… Co ho tak namíchne? A jak to Maléřovi vyřeší?

 


Změny u Simony a Rudolfa
Čím je člověk starší, tím více se obává změn ve svém životě, které jsou obvykle k horšímu. U Simony a Rudolfa Hložánkových se schyluje k velkým změnám, jež pro ně znamenají i nový začátek. Dokonce se zdá, že tenhle start bude přesně podle jejich představ. O něčem takovém si bohužel nyní může nechat jen zdát Pepan, kdyby se mohl alespoň vyspat. Kvůli nedávno narozenému synovi totiž doma nezamhouří oko. A tak opět přepadne svou báječnou ex se zoufalým výrazem ve tváři a naléhavou prosbou o pomoc… Co Simona udělá? Jak se jí Pepan následujícího dne odvděčí? A čím Simona a Rudolf potěší Pepanovu šestiletou dceru Jiřinku?

 


Luboš v úzkých

Některé dobré skutky se občas mohou šeredně vymstít. Člověk se nechtěně dostane do vleku událostí a do maléru, ani vlastně neví jak. Přesně tohle se stane Luboši Marečkovi, jenž se snaží pomoci svým známým, aby se měli o trochu lépe. Místo toho zasloužené odměny se však začne obávat budoucnosti. Dokonce bude muset čelit výhrůžkám, jež rozhodně nejsou jen do větru… Kdo a proč přitlačí Luboše Marečka ke zdi? V jakém průšvihu lítá a co mu hrozí?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Budou plné napětí a nečekaných zvratů. Chybět ale nebude ani humor, láska a pohoda s těmi, které máte rádi a kterým fandíte.

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

7.10. | 13:26 bajkerplatan
10
Náhlasit nevhodný komentář
Luboš je naivní vocas